SIQ w Gdańsku - koncert
Formacja w roku 2016, w marcu wydała płytę, pod tytułem: „SIQ". Piosenki, o tytułach: "Człowiek Usterka" oraz „Dynamit" kilkukrotnie zdobyły szczyty listy przebojów w AntyRadiu.
Gdzie?
Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
Kiedy?
28 marca 2019 od 20:00
Za ile?
25 zł

Supergrupa, która od roku 2015 robi wielki szum na scenie rock’n’rollowej. Formację tworzą, między innymi znany z legendarnej Acid Drinkers Maciej „Ślimak" Starosta (perkusja), Ania Brachaczek - śpiewająca oraz grająca na basie (Panny Wyklęte, BiFF), a także Tomek „Biały" Białoń - gitarzysta (FIX UP), jak również drugi gitarzysta Tomek Depka-Prądzyński. Natomiast impulsem, by powstał zespół SIQ była niezwykle udana wspólna praca Acid Drinkers i Ani przy piosence "Love Shack", która została wyróżniona nagrodą Fryderyka.

Formacja w roku 2016, w marcu wydała płytę, pod tytułem: „SIQ". Piosenki, o tytułach: "Człowiek Usterka" oraz „Dynamit" kilkukrotnie zdobyły szczyty listy przebojów w AntyRadiu. Zespół jest także lubiany w radiowej Trójce. A w ważnych podsumowaniach muzycznych roku zespół, Ania i album nominowani byli w licznych kategoriach, między innymi: Teraz Rock i AntyRadio. Ich koncerty są wypełnione rock’n’rollowym szaleństwem, humorem i potem.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go marca 2019 roku, do gdańskiego Bunkier Clubu, znajdującego się przy ulicy Olejarnej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl