Sidney Polak: Dzień Chomika - 15-lecie utworu "Chomiczówka"

Sidney Polak: Dzień Chomika - 15-lecie utworu "Chomiczówka"
Sidney Polak na osiedlu bielańskim wychowywał się około dwudziestu lat. W roku 1990 został perkusistą w formacji T.Love.
Gdzie?
Tereny rekreacyjne SM Chomiczówka
Pabla Nerudy, Warszawa
Kiedy?
24 sierpnia 2019 od 19:30
Za ile?
bezpłatnie

Tegoroczny „Dzień Chomika” będzie wydarzeniem niezwykłym, ponieważ nastąpi piętnastolecie kultowej już piosenki, pod tytułem: „Chomiczówka”. 24-go sierpnia sam Sidney Polak na żywo zagra specjalnie dla Państwa ten oraz inne swoje utwory.

Dla licznych fanów „Chomiczówka" jest jednym z symboli osiedla, a także symboli dzieciństwa i wczesnej młodości spędzonych właśnie na Chomiczówce. Piosenka swą premierę miała w 2004 roku na debiutanckim krążku Polaka. Jesienią 2014 roku zdobył również miejsce pierwsze na Liście Przebojów w Trójce.

Sidney Polak na osiedlu bielańskim wychowywał się około dwudziestu lat. W roku 1990 został perkusistą w formacji T.Love. Na swym koncie na ponad to trzy solowe płyty, a z nich ostatnia została wydana jesienią 2018 roku.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

24-go sierpnia 2019 roku - warszawskie Tereny Rekreacyjne SM Chomiczówka - usłyszą Państwo największe przeboje artysty. Zaczynamy wydarzenie o godz. 19:30 (bezpłatnie).

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl