Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Show Szalonych Naukowców, czyli edukacyjne show dla dzieci

Show Szalonych Naukowców, czyli edukacyjne show dla dzieci
 
Zapraszamy na wspólną podróż przez kolorowe probówki, buchającą pianę, menzurki i magnesy, co z pewnością wielu młodym widzom pozwoli odkryć w sobie nowe pasje
gdzie?Aula Wyższej Szkoły Menedżerskiej
Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa
kiedy?20 listopada 2018 od 09:00
za ile?60 zł
organizatorAgencja koncertowa „PanKoncert”

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w barwnym widowisku opowiadającym perypetie naukowe niezwykłych bohaterów, wśród których jest: Człowiek-Robak, Igreka oraz Profesor Traut. Szaleni Naukowcy, to pełen emocji pokaz różnych eksperymentów z wielu dziedzin w trakcie którego najmłodsi zobaczyć mogą spektakularne chemiczne doświadczenia, poznać zasady, którymi rządzą się planety a także znaleźć odpowiedzi na mnóstwo nurtujących, naukowych pytań.

Zapraszamy na wspólną podróż przez kolorowe probówki, buchającą pianę, menzurki i magnesy, co z pewnością wielu młodym widzom pozwoli odkryć w sobie nowe pasje i stanie się przygodą, która pozostanie w pamięci na długi czas. Jest to również świetny pomysł, by pobudzić dziecięcą wyobraźnię, świetna alternatywa na naukę poprzez zabawę pełna kreatywnych doświadczeń, które obudzić mogą w dziecku małego naukowca.

Spektakl ma przede wszystkim charakter widowiska rozrywkowego i choć widzom tłumaczony będzie przebieg każdego z realizowanych eksperymentów, nie będziemy jednak szczegółowo zagłębiać się w fizykę czy chemię.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Program edukacyjnego show dla dzieci:
Szalona Piana: będzie to niezwykle ciekawy eksperyment, gdzie dochodzi do reakcji egzotermicznej rozkładu związku chemicznego jakim jest nadtlenek wodoru z towarzyszeniem ogromnej ilości kolorowej, pięknej piany!

Ciekły azot: przedstawimy kilka eksperymentów z udziałem ciekłego azotu polegających między innymi na zmniejszaniu oraz zwiększaniu objętości, szybkim zamrażaniu przedmiotów i różnych substancji. Super atrakcją dla młodych widzów, będzie także mgła i wielki azotowy wybuch!

Cewki Tesli: tutaj zaprezentuje wiele eksperymentów z udziałem bardzo rzadko spotykanych urządzeń, które generują wyładowania elektryczne wysokich częstotliwości, takie jak na przykład: zamek błyskawiczny. Pokażemy jonizację gazów oraz ich blask. Będzie przesyłanie energii, wyjaśnimy czym jest błyskawica. Człowiek w roli anteny emitera. Będziemy zmieniać kolory absolutorium przy użyciu chemicznych jonów soli. Atrakcją będzie również plazma wielokolorowa a przestrzeniach zamkniętych.

Na młodych widzów czeka również super zabawa z THEREMINEM, pierwszym muzycznym elektroinstrumentem z 1918 roku na którym można grać, nie dotykając go. Poznamy jego historię, zasady działania oraz obejrzymy pokaz gry na nim.

Zapraszamy serdecznie już 20 listopada 2018 roku od godziny 9.00 do Warszawy do Auli Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Show Szalonych Naukowców przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Spektakl potrwa 70 minut. Bilet wstępu: 60 zł. Organizatorem imprezy jest Agencja koncertowa "PanKoncert".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl