Shortparis - koncert
To kwintet, który pochodzi z Syberii, chociaż w chwili obecnej zamieszkuje Sankt Petersburgu.
Gdzie?
Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
25 kwietnia 2019 od 20:00
Za ile?
59 zł

Shortparis są rewelacją ostatniej edycji samego OFF Festivalu. To kwintet, który pochodzi z Syberii, chociaż w chwili obecnej zamieszkuje Sankt Petersburgu. Rosjanie są wielkim objawieniem w ostatnich miesiącach. Nie sposób opisać zwykłymi słowami ich występów live, ponieważ zdecydowanie wykraczają poza standardy live show. Ponad to przenoszą widownię do świata przepełnionego tajemnicą, mrocznymi emocjami oraz unikatową ekspresją.

Muzyka Shortparis nie pozwala się tak łatwo zaszufladkować. Można powiedzieć o niej jedno na pewno, a mianowicie, iż jest niesłychanie świeża oraz innowacyjna, pomimo tego, że z pozoru sklecona jest ze znanych komponentów. Możecie Państwo doszukiwać się tutaj śladów postindustrialu, postpunka, elementów noisowych i dark waveu, okraszonego niepokojącym, ale doskonałym wokalem.

Pełni tajemnicy i mroku Rosjanie, grający przedziwną mieszankę postpunka, postindustrialu oraz dark waveu wystąpią przed Wami już 25-go kwietnia 2019 roku, w warszawskim Klubie Hydrozagadka, znajdującym się przy ulicy 11 Listopada 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl