Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Shibalba, Devathorn

Shibalba, Devathorn
 
Grupa wykonuje medytacyjne brzmienia dark trance oraz ambient w kompilacji z szamańskimi dźwiękami.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00

No More Silence oraz Klub Protokultura mają zaszczyt zaprosić na jedno z dwóch widowisk muzycznych organizowanych w Polsce. Tym razem zaproszenie skierowane jest w stronę gdańskiej publiczności. Na scenie przy Niterów 29b, 18 listopada - punktualnie o 19:00 pojawią się dwie osobistości ze świata greckiej muzyki: Devathorn oraz Shibalba!

Shibalba - formacja muzyczna zakorzeniona w Grecji. Grupa wykonuje medytacyjne brzmienia dark trance oraz ambient w kompilacji z szamańskimi dźwiękami. Muzyka grupy przesiąknięta jest orientalnym mistycyzmem. Cechuje je zamiłowanie i uzależnienie od szczegółu oraz wielowymiarowość, a także elementy cechujące szeroko pojętą, tradycyjną muzykę rytualną i szamańską. Brzmieniom i klimatom towarzyszą intonacje i szepty. Oprócz syntezatorów i gitarowych efektów, dronów, zespół wykorzystuje także instrumenty orientalne. Są to tybetańskie rogi, misy dźwiękowe z Tybetu, darbuki, czyli bębny kielichowe, gongi ceremonialne oraz dzwony i trąbki wykonane z kości i rogów. Tuż pod koniec kwietnia światło dzienne ujrzy najnowsze wydawnictwo muzyczne grupy: ich najnowszy album "Death Of Khat - Psychostasis" wydany w barwach Agonii Records z polskiej sceny.

Devathorn, czyli bezkompromisowy i dodatkowo totalnie opętany zespół mający wyraźne okultystyczne black metalowe korzenie. Formacja oczywiście z Grecji. Muzycy działają na scenie już od 2002 roku. A na swym koncie mają dwa duże albumy, a także dwa splity. Jeden z nich ukazał się z jedną z naszych rodzimych formacji Blaze Of Perdition.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl