Seeme - koncert
Pod pseudonimem Seeme kryje się projekt debiutancki Kasi Makowieckiej. Jest on złożony z kilkunastu osobistych utworów, które zostały skomponowane przy pianinie.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
20 kwietnia 2019 od 21:00
Za ile?
30 zł

Trasę jesienną Seeme zagrała przed Kortezem. Między innymi występowała na: Songwriter Łódź Festiwal oraz na Filmowym Festiwalu Off Camera. Supportowała również muzyka norweskiego - Thomasa Dybdahl’a. Natomiast 26-go października wydała swój pierwszy solowy album, zaś piosenki artystki można na żywo usłyszeć w czasie trasy, pod nazwą; „Cohen i kobiety”.

Pod pseudonimem Seeme kryje się projekt debiutancki Kasi Makowieckiej. Jest on złożony z kilkunastu osobistych utworów, które zostały skomponowane przy pianinie. Upłynęło trochę czasu oraz odbyło się kilka podróży, żeby historie pisane przez nią wyszły na światło dzienne. To ciągły czas spędzany w drodze, spotykanie się z nowymi ludźmi oraz odkrywanie samej siebie - wszystko to pomogło niesamowicie w dojrzewaniu do decyzji, żeby podzielić się z Państwem tym, co posiada najlepszego - swymi piosenkami.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go kwietnia 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl