Sebastian Zawadzki w Teatrze Boto - koncert
To młody i niezwykle zdolny artysta, który potrafi udowodnić swą twórczością, iż połączenie jazzu, zimnych brzmień ambientu i muzyki klasycznej może stanowić hipnotyzującą i zachwycającą wręcz całość
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
24 sierpnia 2018 od 21:00
Za ile?
25 zł

Zaprosimy Państwa bardzo serdecznie do muzycznego świata Sebastiana Zawadzkiego, który jest 26 letnim kompozytorem, pianistą, producentem oraz dyrygentem, jest on zainspirowany w stopniu równym muzyką klasyczną, jazzową, a także elektryczną. Stara się połączyć w sobie edukację formalną na Muzycznych Akademiach w Polsce oraz w Danii z niekonwencjonalnym, jak również intuicyjnym podejście ku graniu, czy też komponowaniu. To młody i niezwykle zdolny artysta, który potrafi udowodnić swą twórczością, iż połączenie jazzu, zimnych brzmień ambientu oraz muzyki klasycznej może stanowić hipnotyzującą i zachwycającą wręcz całość.

To będzie solowy występ Zawadzkiego, gdzie postara się wykorzystywać brzmienie akustyczne pianina, a także dźwięki elektroniczne pochodzenia komputerowego.

Bardzo serdecznie zatem zapraszamy Was na koncert Sebastiana Zawadzkiego, który odbędzie się już 24-go sierpnia 2018 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl