Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

SeaZone Music & Conference Sopot 2017

SeaZone Music & Conference Sopot 2017
 
Dzięki temu niepowtarzalnemu projektowi wszyscy miłośnicy muzyki oraz środowisko związane z branżą zaproszeni zostali do wnętrza świata muzyki.
gdzie?Sofitel Grand Hotel
Powstańców Warszawy 12/14, 81-718 Sopot
kiedy?8 czerwca 2017

Najistotniejsze wydarzenie skierowane do twórców w branży muzycznej oraz przedstawicieli w biznesie eventowo–rozrywkowym w Polsce oraz Europie Środkowo Wschodniej. Już drugi raz w sopockiej przestrzeni!

Konferencja, showcase - scena nowych trendów muzycznych, targi, warsztaty, imprezy w sopockich klubach - wszystkie te zagadnienia znajdą swą realizację w imprezie SeaZone Music & Conference, która scala branżę muzyczną aż na czterech poziomach. Dzięki temu niepowtarzalnemu projektowi wszyscy miłośnicy muzyki oraz środowisko związane z branżą zaproszeni zostali do wnętrza świata muzyki.

SeaZone jest oknem na świat, które otwiera się na możliwości realizacji i stwarza podwaliny rozwoju w muzycznej branży. Projekt prezentuje sporo dróg, zachęca do podjęcia decyzji, sugeruje kierunki którymi można podążać. Zachęca do wykorzystywania narzędzi elektronicznych i własnej pomysłowość. A wszystko to, by stać się lepszym w swym fachu. Projekt skierowany jest do DJ-ów, producentów, artystów, promotorów, organizatorów, partnerów biznesowych, a nawet muzyków realizujących się w reklamowych formach, podkładach oraz ścieżkach dźwiękowych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Skąd pomysł na taką imprezę? Kondycja polskiej branży muzycznej jest w doskonałej formie. Potwierdzeniem tego faktu jest rosnące uznanie ze strony zagranicznych odbiorców. Do tej pory polscy DJ-e, producenci oraz promotorzy odwiedzali licznie takie wydarzenia jak Amsterdam Dance Event, Conference w Miami, Winter Music, International Music Summit - Ibiza. Tam wymieniali się doświadczeniem i nawiązywali nowe kontakty. Aktualnie takie możliwości daje im SeaZone. Wszystko na wyciągnięcie ręki! Centrum konferencyjne, kluby oraz sopockie sceny dzieli zaledwie dystans niedługich spacerów.

Dlaczego Sopot? A dlaczego nie?! To miasto ma przecież kilkanaście świetnych klubów, które doskonale kreują unikalną osobowość miasta i ściągają polskich i zagranicznych DJ-ów oraz artystów. Sopot to miasto z tradycją festiwalową. Opera Leśna to świetna wizytówka miasta. Na scenie Leśnej Opery wystąpił już panteon polskich i zagranicznych sław.

Drodzy managerowie, promotorzy, DJ-e, muzycy, właściciele agencji i klubów, organizatorzy muzycznych wydarzeń oraz wszyscy Ci, którzy tylko interesujecie się tą arcyciekawą branżą. To zaproszenie skierowane jest właśnie do Was! Serdecznie zapraszamy! Sopocki Sofitel Grand Hotel już 8 czerwca otwiera swe podwoje przed SeaZone Music & Conference Sopot 2017.

Firma Portobello Group to pomysłodawca i realizator projektu. Firma ta zrzesza kilka eventowych obiektów, restauracji, a także producenckich i PR firm. Pochwalić się mogą realizacją prestiżowych imprez, spośród których warto wymienić, między innymi: Snow Music Show Madonna di Campiglio, The View Warsaw, Fabryka Batycki Art. & Business Meeting, Lotto Music, H&M Loves Music, Big Boat Party.

Organizatorzy zauważyli, że spotkania, które są platformą pozwalającą na wymianę doświadczeń cieszą się w branży muzycznej ogromną popularnością i wielkim zainteresowaniem. Spotkania takie pozwalają na transfer wiedzy i doświadczeń oraz pomagają krzewić pasję w tym niełatwym obszarze biznesowym. Organizatorzy ufają, że SeaZone Music & Conference Sopot stanie się cykliczną imprezą. Dzięki tej inicjatywie uda się zapełnić lukę, która od wielu już lat towarzyszy tej części Europy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl