Seafret - koncert
Harry Draper - gitarzysta w zespole, a także Jack Sedman - jego wokalista poznali się w roku 2011 w Bridlingto, czyli w East Yorkshire.
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
14 października 2018 od 19:00
Za ile?
75 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie duet brytyjski, który jest jedną z najważniejszych nadziei rynku muzycznego w Anglii. Muzycy na swoim koncie mają takie hity, jak między innymi: "Give me Something", "To The Sea", "Oceans", czy też "Be There".

Najpierw wyszły ich dwie EP-ki, później nadszedł czas na debiut długogrający. Zatem album, pod tytułem: "Tell Me It's Real" jest efektem kilku lat pracy oraz nieustannego niemalże koncertowania. Harry Draper - gitarzysta w zespole, a także Jack Sedman - jego wokalista poznali się w roku 2011 w Bridlingto, czyli w East Yorkshire. Natomiast w roku 2014 muzycy postanowili, że przeniosą się do Londynu. Właśnie tam nagrali swoją debiutancką EP-kę, pod tytułem: "Give Me Something". Ten materiał zresztą spotkał się ze świetnym przyjęciem w branży muzycznej, a także pozwolił Jackowi i Harry'emu, by Ci podpisali umowę z Columbia Records. Natomiast kilka dni wstecz wyszedł najnowszy singiel formacji Seafret, noszący tytuł: „Can’t Look Away”. Piosenka jest zapowiedzią najnowszej EP-ki grupy, „Mothers”, której premiera już niedługo.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 14-go października 2018 roku, do krakowskiego Studenckiego Centrum Kultury "Kwadrat", znajdującego się przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl