Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Scream Inc.: Metallica symfonicznie - koncert

Scream Inc.: Metallica symfonicznie - koncert
 
Scream Inc. są na scenie od roku 2008 i udało im się osiągnąć niebywały sukces. Stali się przy tym, najwięcej znaczącym tribute-bandem pochodzącym z Europy Wschodniej.
gdzie?Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
kiedy?31 stycznia 2019 od 20:00
za ile?119 zł

Muzyka grupy Metallica, jednak w odsłonie symfonicznej - to będzie wyjątkowy, z całą pewnością, projekt w naszym kraju! Wystąpi przed Państwem Scream Inc., czyli jeden z lepszych coverbandów zespołu Metallica na całym świecie. Będzie im towarzyszyć symfoniczna orkiestra, o nazwie: "Hardy". Usłyszymy wielkie przeboje Metallica w nowym symfonicznych aranżach, wykonanych jak na sławnym albumie, pod tytułem: “Metallica S&M”. Prawie dwie godziny słuchania klasyki metalu/rocka w niezwykłym wręcz wydaniu.

Scream Inc. są na scenie od roku 2008 i udało im się osiągnąć niebywały sukces. Stali się przy tym, najwięcej znaczącym tribute-bandem pochodzącym z Europy Wschodniej. Co o tym zaświadcza? Między innymi wyprzedane koncerty wszędzie tam, gdzie zespół gra. Natomiast ich kanał na popularnym YouTubie wysoko oceniają oraz oglądają słuchacze ze Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Wymieniają tutaj wysoką jakość tych produkcji. Są również pierwszym, a także jedynym tribute-bandem, który w dorobku posiada koncert symfoniczny S&M.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 31-go stycznia 2019 roku, do warszawskiej Progresji Music Zone - Duża Scena (Main Stage), znajdującej się przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 119 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl