Scorpions, czyli huragan z Niemiec nadciągnie nad Polskę - koncert

Scorpions, czyli huragan z Niemiec nadciągnie nad Polskę - koncert
To fenomen, nie do zdefiniowania. To nieśmiertelne hity, czy refreny które są znane publiczności na całej kuli ziemskiej.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
23 lipca 2019 od 19:00
Za ile?
239 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na dwa koncerty zespołu Scorpions, czyli huraganu z Niemiec, który nadciągnie nad nasz kraj.

To fenomen, nie do zdefiniowania. To nieśmiertelne hity, czy refreny które są znane publiczności na całej kuli ziemskiej. Niemiecka maszyna, nie do zatrzymania przez nikogo i nigdy! Legendarni Scorpionsi wracają do naszego kraju na dwa koncerty. Koncert pierwszy będzie miał miejsce już 21-go lipca 2019 roku (Arena Gliwice), zaś drugi w dwa dni później (Ergo Arena, pogranicze Sopotu oraz Gdańska). Bilety będą do nabycia od 21-go grudnia 2018 roku.

Czy na świecie jest drugi taki zespół, którego koncerty w naszym kraju wzbudzają tak ogromne zainteresowanie, przez taki długi okres czasu? Scorpions to jedna z najbardziej znanych formacji na świecie, na swym koncie mają wręcz niezliczoną ilość wielkich przebojów, jak również miliony wiernych fanów. Zespół miał w planach zakończyć karierę, ale powstał jak feniks z popiołów oraz rozgrzewa ciągle świat swymi hardrockowymi riffami i jak możemy zaobserwować - z biegiem czasu płomień ten jest silniejszy!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Maszyna z Niemiec na początku czerwca wyruszy w koncertową trasę, obejmującą festiwale, jak między innymi: Dowload Festival (Hiszpani), Festival Pause Guitare, czy Festival Musilac (Francja), Lucca Summer Festival (Włochy), Stars In Town (Szwajcaria), Bloodstaock Open Air (Wielka Brytania). Dla Polski postanowili jednak zrobić wyjątek. Zagrają właśnie dla tego aż dwa koncerty regularne.

Do tego czasu każdy występ Sciorpions cieszył się w Polsce ogromnym wręcz zainteresowaniem, zaś grupa otoczona jest prawdziwą estymą! Niemalże najwspanialszej klasy wojenni weterani potrafią trafić w swoich przeciwników w punkt, przy czym nie biorą jeńców. Kiedy wychodzą na scenę dokładnie wiedzą, co pragną przekazać i jak to zrobić, na jakie sposoby. Znajdują się ponad wszystkim oraz nie zważają na trendy, jakie aktualnie panują. Fani na całej kuli ziemskiej to doceniają, szczególnie zaś w Polsce. Warto przypomnieć, iż trzy ostatnie koncerty halowe - 29-go lipca roku 2018 (Łódź, Atlas Arena), 1-go grudnia roku 2017 – ERGO ARENA Sopot/Gdańsk, jak również 4-go marca roku 2016 – TAURON Arena Kraków całkowicie się wyprzedały! Dodając pozostałe koncerty zespołu niemieckiego w naszym kraju można śmiało powiedzieć, że na wszelakich koncertach formacja Scorpions zgromadziła ponad milionową publikę.

Wszystkich z Państwa, którzy z wielkim sentymentem wspominają te wydarzenia, zapraszamy serdecznie na nowe doznania słuchowe oraz wizualne. Weźcie udział w naszych koncertach i bądźcie zachwyceni!

„Big City Nights”, „Still Loving You”, „You and I”, „Rock You Like a Hurricane”, czy „When the Smoke Is Going Down” z całą pewnością pobudzą Was do życia lepiej niż mocna, gorąca kawa! Te dwa polskie koncerty są świetnym pretekstem, żeby wyciągnąć z szafy skóry i raz jeszcze zabawić się, jak w latach młodości. Na marginesie bowiem, nie wziąć udziału w koncercie zespołu Scorpions jest wstydem...

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 23-go lipca 2019 roku, do gdańskiej Ergo Areny, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 239 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl