Scooter: Space Transmission- koncert
W harmonogramie transcendentalnej podróży po latach 90-tych znajdują się pokaźne ilości happy hardcore, rave, techno, dance, breakbeat hardcore i trance.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
19 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
99 zł

Jedyny i niepowtarzalny Scooter wraz z najnowszym projektem międzyplanetarnym powraca do Polski! Już za chwilę będziemy mieli okazję znaleźć się w innym wymiarze, jeżeli tylko pozwolimy sobie na intergalaktyczny lot przez dekady iście kultowej elektroniki.

W harmonogramie transcendentalnej podróży po latach 90-tych znajdują się pokaźne ilości happy hardcore, rave, techno, dance, breakbeat hardcore i trance. To jedyna i niepowtarzalna okazja, by wraz nami przenieść się do innego wymiaru, przekroczyć granie i pozbyć się barier.

Scooter w Polsce pojawi się ze swoim projektem specjalnym Space Transmission. Zapraszamy Was serdecznie już 19.06.2019 roku do Centralnego Ośrodka Sportu hala "Torwar" w Warszawie, bowiem tego dnia w tym miejscu dziać będą się niesamowite rzeczy! Festiwal pełen efektów świetlnych oraz audiowizualnych z towarzyszącym pokazem pirotechnicznym i laserowym, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Harmonogram koncertu:
- o godzinie 18.00 nastąpi otwarcie bram
- o godzinie 19.00- warm up
- o godzinie 20.00- support
- o godzinie 21.00 zagra Scooter!

Cena biletu: 99 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl