Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Schwefelgelb & FOQL & VTSS & KATZ II Stranger Things 2

Schwefelgelb & FOQL & VTSS & KATZ II Stranger Things 2
 
Justyna Banaszczyk stara się w swej muzyce połączyć post punkowy klimat z rytmiczną elektroniką, czy też z brzmieniami, pod nazwą minimal wave.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?7 lipca 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie duet niemiecki, o nazwie Schwefelgelb, który miedzy innymi współtworzy Sid Lamar. Jest to muzyk znany z Zoe Zanias, który występował pod egidą znanego (także w naszym kraju) projektu, pod nazwą: Keluar. Zespół Schwefelgelb działa na scenie od roku 2006, a tym samym wyznacza nowy rozwojowy kierunek pochodzący z granicy między synth wave oraz electro wave. Także reinterpretują oni brzmienia retro wave oraz oldschool EBM i pod tym względem nikt nie może się z nimi równać.

Foql
live/ Post punk electronics

Justyna Banaszczyk stara się w swej muzyce połączyć post punkowy klimat z rytmiczną elektroniką, czy też z brzmieniami, pod nazwą minimal wave. Producentka nienawidzi słowa, które uważa za zdehumanizowane oraz technokratyczne. Rozpoczynała ona, swoją przygodę z muzyką, od nagrań przeznaczonych dla polskich wytwórni:

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

* Pointless Geometry
* Oficyny Biedoty

Potem wydała specjalnie dla słynnej wytwórni w Holandii: "Enfant Terrible - Elektro Gooiland", a także w New York Haunted. Już 16 czerwca tego roku ukaże się nowa płyta Foql, o tytule: "Lower Your Expectations" (nakład Always Human Tapes).

Vtss

Mieszkanka Warszawy oraz Dj-ka, a także live actowiec. Poza tym jest członkinią kolektywu, pod nazwą Behind The Stage. Muzyczka organizuje eventy, w jego granicach, które skupiają się na industrialnej oraz bardziej eksperymentalnej stronie techno. Współtworzy również serię podcastów. To współzałożycielka projektu, który nazywa się "Oramics". Projekt ten skupiony jest na podbudowywaniu kobiet w tworzeniu elektronicznej muzyki. Jej dj-skie sety są ekspresywne, a live ackty surowe, wszystko to oscyluje wokół gatunków:

* industrial
* techno
* experimental
* ebm

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl