Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Scena Letnia / Michał Łanuszka - koncert

Scena Letnia / Michał Łanuszka - koncert
 
Na płycie znajdują się utwory, te z klimatu bardziej intymnego, jak również te realizowane z wielkim rozmachem wraz z kwartetem smyczkowym oraz z sekcją dętą
gdzie?Scena Letnia Nowohuckiego Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II, Kraków
kiedy?30 lipca 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na ostatni z wieczorów lipcowych, Sceny Letniej roku 2017, który należeć będzie do młodego gitarzysty, do subtelnej wokalistki, o imieniu Izabela Królak oraz do muzyków z krakowskiej Muzycznej Akademii. Swego rodzaju tribute przeznaczony dla mistrza Cohena przeplatany będzie improwizacjami. W ten miły, letni wieczór zanurzymy się we wspaniale delikatnych dźwiękach.

Miłość, pożądanie, tęsknota, namiętność i czułość. Słowem - kwintesencja romantyzmu męskiego, który dzisiaj jest deficytowym towarem. To właśnie składowe płyty Michała Łanuszki z utworami Leonarda Cohena w polskich oraz zupełnie nowych przekładach, których autorem jest Michał Kuźmiński. Wszystkie tłumaczenia w pełni zaakceptował Mistrz Leonard. Na płycie znajdują się utwory, te z klimatu bardziej intymnego, jak również te realizowane z wielkim rozmachem wraz z kwartetem smyczkowym oraz z sekcją dętą, największe przeboje cohenowskie, miedzy innymi:

* "Hallelujah"
* "Take this Waltz"

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Przedstawiamy Wam obdarzonego bardzo ciepłym oraz niskim głosem - Michała Łanuszkę. Jest on także kompozytorem, gitarzystą i absolwentem PWST w Krakowie. To również lektor, radiowy prezenter i dziennikarz. Ma na swym koncie dwa albumy autorskie:

* "A miało być tak pięknie" z roku 2012
* "Bieski Idiota" z roku 2009

Gościnnie brał udział w projekcie, pod nazwą: "Świat wg Nohavicy" - status Złotej Płyty. Michał Kuźmiński jest pisarzem, tekściarzem, publicystą, dziennikarzem z "Tygodnika Powszechnego", współautorem takich kryminałów jak:

* "Klątwa Konstantyna"
* "Sekret Kroke"
* "Śleboda"

Ostatnia pozycja została niesłychanie dobrze i entuzjastycznie przyjęta przez krytykę oraz czytelników. Koncert odbędzie się już 30 lipca 2017 roku, w Krakowie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl