Scena Komediowa prezentuje: Borkowski & Skóra

Scena Komediowa prezentuje: Borkowski & Skóra
Styl artysty jest niezwykłą mieszanką anegdot i szczerej zadumy nad naszym światem, w którym sytuacje codzienne eksplodują szczere wykwity szaleństwa.
Gdzie?
Makulatura
Chmielna 5/7, 00-021 Warszawa
Kiedy?
15 maja 2019 od 19:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Makulatura

Tym razem na naszej Scenie Komediowej, specjalnie dla Państwa, wystąpią dwaj wspaniali komicy. Jasiek Borkowski jest najbardziej charakterystycznym standuperem naszego kraju, prawdziwym swantem komedii, człowiekiem, jakiego umysł działa na falach kwantowych. Za sobą ma telewizyjne występy w TVP2, Comedy Central, TVN oraz tysiące oddanych i wiernych fanów. Styl artysty jest niezwykłą mieszanką anegdot i szczerej zadumy nad naszym światem, w którym sytuacje codzienne eksplodują szczere wykwity szaleństwa. Zdecydowanie humor nie dla tych, co oceniają po pozorach, nawet zresztą po ozorach...cielęcych.

Natomiast Damian Skóra jest członkiem grupy krakowskiej Comedy Lab, a także Stand-Up Comedy Kraków, gdzie uczestniczy również po angielsku. Jest ponad to gospodarzem oraz prowadzącym kilku komediowych scen i aktywnym muzykiem. Przeciwnik kibli posiadających półkę. Artysta zna słowa, jak między innymi: "predestynowany", "omasta", "onomastyka", czy też "przepraszam", bo potrafi się zachować. Wiele innych słów także zna.

To wydarzenie jest przeznaczone tylko dla dorosłych. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 15-go maja 2019 roku, do warszawskiej Makulatury, znajdującej się przy ulicy Chmielnej 5/7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl