Sax & Pop Music Show - koncert
Mili Morena jest natomiast fenomenalną piosenkarką oraz tancerką. Znana jest, a także ceniona, tak na Kubie, jak również w Europie.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
26 lipca 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł

Największe hity współczesnej rozrywkowej muzyki na saksofonach zagra specjalnie dla Państwa Dorota Olech, która jest gwiazdą programu, natomiast zaśpiewa charyzmatyczna i zjawiskowa artystka, pochodząca z Hawany - Mili Morena.

Artystka - Dorota Olech skończyła krakowską Akademię Muzyczną z wyróżnieniem. Jest także absolwentką Kulturoznawstwa UMSC i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ponad to prowadziła współpracę z Teatrem Groteska, z Teatrem imienia Juliusza Słowackiego (Kraków), Teatrem Starym, Teatrem Sztuk (Oleśnica) i Radiem RMF Classic, w którym prowadziła muzyczną audycję, pod tytułem: "Co jest grane ? – Saksofon". Za sobą ma również występy na dość dużo znaczących muzycznych festiwalach w naszym kraju oraz poza jego granicami, jak między innymi: Ladies Jazz Festival, Hot Jazz Spring, „Złota Tarka” - Festiwal Jazzu Tradycyjnego, Hot Jazz Spring, Festiwal Muzyka Źródeł, Spanish Music Festival, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Współczesnej, Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy, Festiwal Muzyki Polskiej.

Mili Morena jest natomiast fenomenalną piosenkarką oraz tancerką. Znana jest, a także ceniona, tak na Kubie, jak również w Europie. Zaś na Kubie założyła sławną grupę Rueda de Casino. Współpracowała z samą Omarą Portuondo - dobrze znaną w naszym kraju z projektu, pod nazwą: "Social Club Buena Vista". Aktualnie to liderka oraz wokalistka formacji Mili Morena. Jej artystyczny życiorys obejmuje kilkanaście tras koncertowych po całej kuli ziemskiej, a w tym: w Meksyku, Niemczech, na Jamajce, w Kanadzie, Hiszpanii oraz na Ukrainie. Artystka śpiewa latynoską muzykę, ale również jazzowe standardy.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go lipca 2019 roku, do zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl