Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sax iT Up / Flor / Mj Sax / Mibro

Sax iT Up / Flor / Mj Sax / Mibro
 
W kolejnych latach doszlifowywał technikę swojego grania, a także dopracowywał własny muzyczny styl w licznych klubach wrocławskich.
gdzie?Dream Club
Bohaterów Monte Cassino 53, 81-767 Sopot
kiedy?od 17 czerwca 2017 22:00 do 18 czerwca 2017 05:00
za ile?10 zł
organizatorDream Club

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na muzyczną ucztę, która odbędzie się w sopockim Dream Clubie, już 17 czerwca 2017 roku. Jeżeli macie w sobie ogrom energii, zwłaszcza w wieczór sobotni, to nie macie się nad czym zastanawiać. Impreza Sax it up jest wydarzeniem przeznaczonym dla Was, zabierzcie więc swych znajomych i zobaczymy się na parkiecie.

Przedstawiamy również Państwu Mibro, który jest rodowitym Gdańszczaninem. Działa aktywnie na rynku klubowym w Trójmieście już od około ośmiu lat. Jest także miłośnikiem odmian ciepłych muzyki housowej.

Flor był muzyka zainteresowany odkąd pamięta. Przez jakieś dziesięć lat związany był z Eską - radiem wrocławskim. Na imprezach klubowych za konsoletą pojawiać zaczął się w latach dziewięćdziesiątych (Klub Kazamaty - Wrocław). W kolejnych latach doszlifowywał technikę swojego grania, a także dopracowywał własny muzyczny styl w licznych klubach wrocławskich.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Mj Sax - Michał Jamróz przyszedł na świat w roku 1988, w sierpniu, w mieście Wrocław. Posiada on w sobie wiele pozytywnej energii, jest utalentowany i wykonuje wspaniałe show, nie tylko na świetnych imprezach w kraju, ale i za granicą. Jest on również saksofonistą, który pokazuje, jak wykorzystywać ten instrument w klubowej muzyce, w oldschool oraz funky.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl