Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Satyricon - koncert

Satyricon - koncert
 
Wiele razy formacja grała koncerty w Polsce i wracała do nas znowu. Należy dodać, że nagrania studyjnej dziewiątej z kolei płyty są już w toku.
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?14 października 2017 od 18:30
za ile?90 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na dwa wyjątkowe koncerty kultowego zespołu Satyricon, które odbędą się w naszym kraju.

Koncertowa trasa zaplanowana na ten rok przez black metalową legendę ma wypromować ich nową płytę, której premiera przypadła na 22 wrzesień 2017 rok. Na koncerty twórców: "Rebel Extravaganza", "The Age Of Nero", lub "Nemesis Divina" zaprosimy Państwa już 14-go października, do Klubu Kwadrat w Krakowie, a także 15-go października do Progresji, znajdującej się w stolicy.

Zespół Satyricon pochodzi z Norwegii i gra muzykę black metalową. Jest to formacja zawsze zdążająca swoimi drogami, która nic nie robi sobie z wciąż zmieniającej się mody, krytyki, czy też trendów. Robią to już od dwudziestu sześciu lat. W tym czasie stali się również jednymi z ważniejszych wykonawców na całym świecie. Zespół gra po prostu w swojej lidze, ma swój styl, który fani rozpoznają z daleka, posiada także charyzmatycznych członków, którzy wciąż zapisują wspaniałe karty historii metalu ekstremalnego, Satyra oraz Frosta. Prowadzili współpracę ze śmietanką sceny norweskiej grającą ekstremę, na przykład z: Samothem, Nocturno Culto, Ihsanem, czy też Tchortem.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Wybitne albumy artystyczne zespołu, które mają uznanie na całej kuli ziemskiej, to między innymi: "Nemesis Divina", "Now, Diabolical", "Rebel Extravaganza", "The Age Of Nero", "Satyricon" (pierwsze miejsce na liście norweskiej płytowej). Z pewnością pojawią się kolejne płyty, ponieważ mimo tego, że zdiagnozowano niezłośliwego raka mózgu u Satyra, to zespół nie zwalnia tempa i wciąż tworzy.

Wiele razy formacja grała koncerty w Polsce i wracała do nas znowu. Należy dodać, że nagrania studyjnej dziewiątej z kolei płyty są już w toku. Musicie państwo sprawdzić, ale tylko jeśli lubicie, miedzy innymi: stary Enslaved, stary Gorgoroth, stary Darkthrone, czy Sarke i wiele innych.

Bilety na koncert kosztują 90 złotych. Zapraszamy serdecznie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl