Sarius - Pierwsza Trasa Po Końcu Świata - koncert

Sarius - Pierwsza Trasa Po Końcu Świata - koncert
Energia go wręcz rozpiera, jednak nie ta jaką emanują na człowieka ekrany komputerów, jednak ta znacznie zdrowsza, jaka pozwalała mu jeździć na bokserskie juniorów zawody oraz trenować boks.
Gdzie?
Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
Kiedy?
25 października 2019 od 20:00

Antihype i agencja AIO serdecznie Państwa zapraszają na koncert premierowy Sariusa z płytą, pod tytułem: "Pierwszy Dzień Po Końcu Świata". Przedstawiamy Państwu Sariusa, który jest młodym raperem z Częstochowy, jaki zadebiutował w granicach Asfalt Records (listopad, rok 2013). Debiutancka płyta powstała pod czujnym okiem DJ Eproma, który jest z kolei autorem niemalże wszystkich produkcji oraz głównego realizatora całości. Muzyczny styl to, rzecz jasna, tłuste lata dziewięćdziesiąte, w jakich Eprom się specjalizuje jak mało który w Polsce producent, w tym celu posiada odpowiednie zabytkowe instrumentarium.

Artysta posiada mocny oraz charakterystyczny styl. Energia go wręcz rozpiera, jednak nie ta jaką emanują na człowieka ekrany komputerów, jednak ta znacznie zdrowsza, jaka pozwalała mu jeździć na bokserskie juniorów zawody oraz trenować boks. Jeżeli chodzi o pierwszą walkę, hip-hop, a także pierwsze zwycięstwo w swej karierze zawodowej już posiada za sobą - album spotkał się z wielkim uznaniem słuchaczy. Ocenom entuzjastycznym towarzyszyło zaskoczenie talentom do tej pory ukrytym przez artystę. Poznał się na raperze, między innymi: OSTR, jaki razem z Hadesem gościnnie nagrał zwrotki, jak również wyprodukował jeden z numerów na albumie. Bit dostarczał także Emade. Raper, jakiego najnowsza płyta, pod tytułem: "Wszystko co złe" ukazała się na rynku już 31-go sierpnia roku 2018, rusza w trasę koncertową, która ma na celu promować album. Sariusod początku miesiąca październik do połowy miesiąca grudzień odwiedzi aż dziewiętnaście miast, w jakich zaprezentuje materiał premierowy i przekrój najlepszych singli pochodzących z poprzednich płyt.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go października 2019 roku, do gdańskiego Klubu muzycznego Parlament, znajdującego się przy ulicy Świętego Ducha 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl