Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

SALK koncert w Sopocie

SALK koncert w Sopocie
 
Każdy lubi prezenty, prawda? Koncert w Boto to świetny pomysł na prezent, wiadomo nie od dziś!
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?22 grudnia 2017 od 21:00
za ile?25 zł

Teatr Boto w Sopocie ma zaszczyt zaprosić na niezwykłą imprezę świąteczną, w przeddzień wigilii wigilii na scenie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54b pojawi gość szczególny....

Do Sopotu, do Teatru Boto przyjeżdżają piosenki. Wszystko przygotowano! Czekamy tylko na publiczność. Zostawcie lepienie pierogów, zatrzymajcie się w maratonie po centrach handlowych.... przyjdźcie do Teatru Boto! Koniecznie zabierzcie kogoś, kto zasługuje na prezent. Każdy lubi prezenty, prawda? Koncert w Boto to świetny pomysł na prezent, wiadomo nie od dziś!

22 grudnia, punktualnie o 21:00 na scenie Teatru Boto pojawi się formacja SALK, czyli głębinowa ryba elektroniczna, którą powołali do życia czterej artyści: trzech muzyków oraz jeden poeta. Formacja debiutowała w Krakowie dwa lata temu. Już po pięciu miesiącach istnienia trafili pod egidę warszawskiego wydawnictwa muzycznego NEXTPOP. 21 kwietnia miała miejsce premiera debiutanckiego albumu, który nazwany został "Matronika".

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

W tym roku formacja SALK wystąpiła podczas takich imprez, jak: Off Festival, Open'er Festival, Seazone Showcase, Spring Break, Warsaw Music Weeek oraz Alterfest. W sierpniu, podczas wakacyjnej trasy koncertowej grupa odwiedziła Islandię. Zagrali tu aż trzy koncerty. Jeden z nich miał miejsce podczas festiwalu o nazwie Fiskidagurinn Mikli, co oznacza Festiwal Ryb!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl