Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rzeczpospolita Śpiewająca - koncert

Rzeczpospolita Śpiewająca - koncert
 
Pierwsza część koncertu odbędzie się pod hasłem utworów o Polsce, jednak w całkiem nowych aranżacjach oraz interpretacjach.
gdzie?Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
kiedy?19 listopada 2017 od 15:30
za ile?5 zł
organizatorFundacja Młoda Rzeczpospolita

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na koncert, pod tytułem: "Rzeczpospolita Śpiewająca", który odbędzie się już 19-go listopada, w Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, przy Alei Karkonoskiej 10. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Młoda Rzeczypospolita. Bilety wstępu kosztują jedyne 5 złotych, a zabawę rozpoczniemy o godzinie 15:30.

Pierwsza część koncertu odbędzie się pod hasłem utworów o Polsce, jednak w całkiem nowych aranżacjach oraz interpretacjach. Zaś druga część, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z chórem Mathesianum (Duszpasterstwo Akademickie "Maciejówka"), a także chórem dziecięcym zaśpiewamy razem znane oraz lubiane żołnierskie utwory, jak również piosenki legionowe.

Bilety nabyć można w: dzień koncertu na godzinę przed wydarzeniem i w kawiarni, o nazwie "Cherubinowy Wędrowiec", znajdującej się przy Placu Nankiera 17a, a także w siedzibie naszej Fundacji, przy Placu Nankiera 17.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl