Rzabka x Jebatronik x Gabberiada / Gdańsk / +Sowa

Rzabka x Jebatronik x Gabberiada / Gdańsk / +Sowa
Publikę rozgrzeje raper kryjący się pod pseudonimem SOWA, później Rzabka zagra dla Was swe najszybsze kawałki, zaś wszystko to doprawią ekipy z Gabberiada oraz Jebatronik afterem trwającym aż do rana.
Gdzie?
Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
Kiedy?
2 maja 2019 od 19:00
Za ile?
10 zł

Rzabka jest reprezentantem Szelest Records. Rusza on obecnie w trasę koncertową, kolejną na swym koncie, razem z ekipami rejwowych afterów. Ponad to, na paru wydarzeniach z tego cyklu swe show zaprezentuje Państwu również Sowa. Trasa nosi nazwę: "Indefrog Rave Tour" i jest trasą, która promuje wydaną 8-go marca płytę, pod tytułem: 'Frog In The Fog'.

Artefact Music ma wielką przyjemność zaprosić Państwa do Gdańska na wielką imprezę w czasie długiego majowego weekendu. Publikę rozgrzeje raper kryjący się pod pseudonimem SOWA, później Rzabka zagra dla Was swe najszybsze kawałki, zaś wszystko to doprawią ekipy z Gabberiada oraz Jebatronik afterem trwającym aż do rana.

Na wyżej wymienionym albumie Rzabka potwierdzi, iż jest wyśmienitym obserwatorem rzeczywistości. Także udowodni, iż posiada krzywy kręgosłup, a przez to jest mu niezwykle ciężko pogodzić się z myślą, iż nie osiągnie nigdy harmonii pomiędzy duszą i ciałem. Świetnie za to wpasował się w elektryczne oraz nowatorskie produkcje z pogranicza house/elektro/d’n’b/new wave/rave/tsk/„najlepszy chłopak". To wspaniała wręcz propozycja, tak dla lubiących niczym nie skrępowaną zabawę, a także dla szukających przyjaciół, czy uwielbiających gordyjskie gry słowne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go maja 2019 roku, do gdańskiego Bunkier Clubu, znajdującego się przy ulicy Olejarnej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl