Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rytm dżungli - Warsztaty muzyczne

Rytm dżungli - Warsztaty muzyczne
 
Kilkunastominutowa zabawa przerodzi się powoli z chaosu w spójny rytm, który przypominać będzie rytmy rytualne zaczerpnięte wprost z życiodajnego misterium Afryki.
gdzie?Opera Leśna / The Forest Opera
Moniuszki St. 12, 81-825 Sopot
kiedy?12 października 2017 od 10:00 do 12:00
za ile?15 zł
organizatorBałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopocie

„Rytm dżungli” to propozycja bębniarskich zajęć warsztatowych dla dzieci. Bałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopocie serdecznie zaprasza do Opery Leśnej, gdzie 12 października o godzinie 10:00 rozpoczną się zajęcia „Rytm dżungli”. Podczas zajęć animatorzy współpracujący z dziećmi dołożą starań, by trzy elementy konieczne do stworzenia dobrej zabawy zgrały się podczas spotkania w idealne proporcje. Nauka, integracja, koncert!

Zastosowane metody szkolenia pozwolą wykrzesać z grupy, która do tej pory nie miała kontaktu z profesją muzyka, spory potencjał, a sama grupa pod koniec warsztatów stanowić będzie zgrany zespół muzyczny. Podczas spotkania uczestnicy poznawać będą sekrety bębnów z przeróżnych stron świata. Bębny azjatyckie, afrykańskie oraz te z Ameryki Łacińskiej nie będą już miały przed nimi tajemnic. Kilkunastominutowa zabawa przerodzi się powoli z chaosu w spójny rytm, który przypominać będzie rytmy rytualne zaczerpnięte wprost z życiodajnego misterium Afryki. Autorami zajęć oraz osobami prowadzącymi warsztaty są: Justyna oraz Bartosz Winieccy.

Warsztaty w Operze Leśnej stanowią realizację inicjatywy kulturalnej "Las pełen dźwięków mali Artyści w Operze Leśnej". Projekt realizowany jest przy finansowym wsparciu Miasta Sopot. Organizatorzy proszą o rezerwację miejsc, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona. Rezerwacji dokonać można pod numerem: +48 665 050 074. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl