Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rusza 5. edycja Zimowego Narodowego

Rusza 5. edycja Zimowego Narodowego
 
Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wyrosną lodowiska, górki lodowe oraz wiele innych zimowych atrakcji.
gdzie?PGE Narodowy
Al. Księcia Poniatowskiego J. 1, 03-901 Warszawa
kiedy?2 grudnia 2017 od 09:00
za ile?13 zł
organizatorTESTA Communications Sp. z o.o. Gromada Business Center

Już w pierwszych dniach grudnia rusza na nowo, jubileuszowa tym razem, bo piąta odsłona kolejnej edycji Zimowego Narodowego. Na płycie PGN, stadionu narodowego zbudowane zostanie Zimowe Miasteczko. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wyrosną lodowiska, górki lodowe oraz wiele innych zimowych atrakcji. Park podziemny zamieni się w kryty skatepark. Organizatorem wydarzenia jest TESTA Communications Sp. z o.o. Gromada Business Center.

Wszystkich mieszczuchów, którzy tęsknią za zimowymi atrakcjami zapraszamy do PGN Narodowego w Warszawie przy alei Księcia Poniatowskiego 1. Zimowe miasteczko otworzy swe podwoje 2 grudnia o godzinie 9:00.

Data otwarcia miasteczka warunkowana jest kalendarzem rozgrywek piłkarskich, które rozgrywane są na PGE Narodowym. Serdecznie zapraszamy spragnionych wrażeń! Lodowiska, curling, górka lodowa, bumper cars oraz skatepark. Czy to brzmi zachęcająco? Pojawi się także sporo specjalnych akcji oraz imprez towarzyszących. A całe to zimowe szaleństwo, z okazji piątych urodzin Zimowego Narodowego!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W tegorocznej odsłonie nowością będzie z pewnością kształt Zimowego Miasteczka. Ta forma na pewno zaskoczy stałych amatorów zimowego szalenstwa na PGE Narodowym. Organizatorzy gwarantują atrakcje dla najmłodszych dzieci oraz młodzieży, a także dorosłych.

Na wszystkich odwiedzających Zimowy Narodowy oraz Skatepark czeka mnóstwo atrakcji oraz dodatkowych eventów. TESTA Communications Sp. z o.o. Gromada Business Center - organizator zachęca do śledzenia facebookowego profilu Zimowego Narodowego, gdzie na bieżąco aktualizowane są informacje związane z projektem. Narodowy w zimowej odsłonie potrwa od grudnia aż do początku marca.

Atrakcje Zimowego Narodowego zostały zauważone i docenione na świecie. Pochwalić się mogą dwiema prestiżowymi wyróżnieniami: Galaxy Awards oraz Golden World Awards Ipra. Zimowy Narodowy 25 września bieżącego roku przyjął wyróżnienie "Najlepszy Produkt Turystyczny", w konkurencji zorganizowanej przez Województwo Mazowieckie w 2017 roku. Organizatorem konkursu była Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl