Russian National Ballet - Kostroma - koncert
Zespół jest najwspanialszą wizytówką sceny rosyjskiej, stawiany równo z baletem Bieriozką oraz Mojsiejewa.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
20 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
130 zł
Organizator
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu jedną z najlepszych formacji na całym świecie, jaką jest Russian National Ballet. Mimo faktu, iż balet na scenach światowych występuje od dawna, to nasz kraj odwiedzi pierwszy raz, w listopadzie tego roku. Zespół jest najwspanialszą wizytówką sceny rosyjskiej, stawiany równo z baletem Bieriozką oraz Mojsiejewa.

Formacją kierują najwięksi artyści scen światowych: Elena oraz Yury Tsarenko, a także Maria Veshkina, zaś główna idea jaka przyświeca zespołowi to kultywowanie tradycji oraz wychowywanie młodych pokoleń z naciskiem na szeroko pojmowaną kulturę oraz tolerancję.

Natomiast program jaki prezentuje Russian National Ballet ma w sobie przebogatą historię Rosji, która jest pokazywana z pomocą różnych scenicznych technik. Łączenie szkiców lirycznych i elementów baletowych, rosyjskiej epopei starożytnej z tańcem współczesnym ukazuje wielkie dziedzictwo licznych pokoleń oraz narodów. A na scenę wyjść ma pięćdziesięciu najwybitniejszych artystów z ilością bliżej nieokreśloną: kolorowych kostiumów, jak również rekwizytów. Będzie to ogromne i niepowtarzalne show, którego nie możecie przegapić! Bogactwo dźwięków i feeria barw przeniosą Was do innego świata, będzie to także niezwykła podróż do przeszłości, nostalgiczna i liryczna. Zarazem zawierająca wiele ekspresji oraz wigoru. Jesteśmy gwarancją wspaniałych przeżyć.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go listopada 2018 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 130 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl