Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rusałki i Nimfy wodne – specjalny nocny muzyczny rejs statkiem po Odrze

Rusałki i Nimfy wodne – specjalny nocny muzyczny rejs statkiem po Odrze
 
Rejs muzyczny po Odrze to niebywała okazja do zgłębiania historii miasta.
gdzie?Przystań „Amfiteatralna”
Bulwar Dunikowskiego X. ., 48-300 Wrocław
kiedy?24 czerwca 2017 od 21:00
za ile?120 zł
organizatorScena Kamienica

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowy, muzyczny, nocny rejs statkiem po rzece, Odrze. Organizatorem imprezy jest Scena Kamienica. Rejs zaplanowano na 24 czerwca, statek wypływa z przystani "Amfiteatralna" przy Bulwarze Dunikowskiego o godzinie 21:00.

Rejs muzyczny po Odrze to niebywała okazja do zgłębiania historii miasta. To szansa na podróż największym pasażerskim statkiem po "Królowej Wrocławia". Podczas rejsu, wycieczkowiczom czas umilać będą koncerty przygotowane przez znakomitych polskich i zagranicznych artystów. Od pewnego czasu szczególną popularnością cieszą się rejsy familijne, adresowane szczególnie do rodzin z dziećmi. Każdy z rejsów prowadzony jest ciekawie i w niezwykle przystępny sposób. Organizatorzy gwarantują wspaniałą zabawę oraz mnóstwo muzycznych wzruszeń!

Rejsy kończą się i rozpoczynają przy wrocławskiej Przystani Amfiteatralnej. Nocny, muzyczny rejs "Nimfy i rusałki wodne" to specjalna impreza zaplanowana na Noc Świętojańską. W programie imprezy przewidziano mnóstwo niespodzianek:

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

*puszczanie wianków podczas nocnego rejsu,
*potańcówka z nutą biesiadną w tle - organizowana na dolnym pokładzie,
*open party grill, w menu kaszanki, karkówki i kiełbaski,
*pokazy tańców orientalnych,
*koncert pieśni neapolitańskich, górny pokład. Publiczność wysłucha doskonałego koncertu z lampką wina w dłoni.

Serdecznie zapraszamy! Szanowni Państwo, rejsy muzyczne po Odrze wpisały się już na stałe w koloryt Wrocławia. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Scena Kamienica. 24 czerwca, zgodnie ze staropolską tradycją, organizatorzy postanowili uświetnić magiczną noc niezwykłym rejsem. Rejs odbędzie się w niezwykłej atmosferze, przy dźwiękach tanecznej muzyki, pokazach orientalnych rytmów oraz ambitnego koncertu pieśni neapolitańskich. To także rzadka okazja do podziwiania przecudnych, roziskrzonych iluminacji wrocławskich bulwarów. To wspaniały pomysł na rozpoczęcie wakacji. Zapraszamy serdecznie mieszkańców oraz turystów odwiedzających Wrocław.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl