Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rumunia-Dacja, Dacia czy Dracula? - Spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Pasławskim

Rumunia-Dacja, Dacia czy Dracula? - Spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Pasławskim
 
Podróżnicy pochwalić się mogą wieloma nagrodami i wyróżnieniami, szczególnie doceniane były slajdowiska ich produkcji.
gdzie?Filia nr 7 „Broadway”
Kolberga O. 9, 81-881 Sopot
kiedy?21 lipca 2017 od 17:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSopocka Biblioteka

Filia 7 Broadway Biblioteki w Sopocie ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z fotografem, podróżnikiem, reporterem Andrzejem Pasławskim. Spotkanie nosi tytuł ”Rumunia-Dacja, Dacia czy Dracula?” i zaplanowane zostało na 21 lipca. Serdecznie zapraszamy miłośników przygód i podróży na spotkanie przy ulicy O. Kolberga 9 w Sopocie, początek o 17:00!

Andrzej Pasławski to fotograf i reporter rodem z Krakowa. Jest miłośnikiem Bałkanów, które ma w duszy, krwi, umyśle, czyli każdym atomie ciała, jak sam twierdzi. Pasję do zwiedzania oraz przysłowiową żyłkę wędrownika wyniósł z rodzinnego domu. Miał wiele szczęścia, ponieważ jego wybranka serca okazała się równie zakręcona i od momentu spotkania podróżują i fotografują tylko wspólnie, i tak dzielą swe nieskrępowane pasje. Geny i pasje podróżnicze przekazali córkom. Dziewczyny stały się towarzyszkami wszystkich wypraw rodzinnych. Bardzo przyjemnym efektem miłości do podróży oraz pasji fotograficznej są miliony zdjęć z wielu wojaży, mnóstwo spotkań podczas ogólnopolskich festiwali podróżniczych, niezliczona ilość godzin spędzonych w domach kultury, wystawy fotograficzne.

Podróżnicy pochwalić się mogą wieloma nagrodami i wyróżnieniami, szczególnie doceniane były slajdowiska ich produkcji. Od wielu już lat przemierzają bałkańskie rewiry oraz inne mało znane zakamarki Europy w poszukiwaniu cudnych terenów, ciepła oraz wypoczynku. W trakcie podróży poznają historię oraz tajniki dnia dzisiejszego, specyfikę rejonu. Bywa tak, że miejsca które ich fascynują odwiedzają wielokrotnie. Po zaliczeniu słynnej „bałkańskiej pętli” poszerzyli zakres penetracji i oddalili się nieco od serca Bałkanów i tak ujrzały światło dzienne materiały o Słowacji, Cyprze, a także nowatorski projekt „Miasta Europy”, który pozwolił poznać Londyn, Lwów i Wilno. Aktualnie pracują nad reportażem o Stambule.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl