Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rozpoczęcie wrocławskiego sezonu szantowego Mechanicy Shanty i EKT Gdynia - koncert

Rozpoczęcie wrocławskiego sezonu szantowego Mechanicy Shanty i EKT Gdynia - koncert
 
Bardzo podobnie do tamtego roku w Gotyckiej Sali zagrają dla Was ulubieni szantowi muzycy, czyli EKT – Gdynia oraz Mechanicy Shanty.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?20 października 2017 od 20:00
za ile?40 zł

Niestety wakacje się skończyły, ciągle zmierzały ku rychłemu końcowi. Trzeba zakończyć wówczas nasze bliskie, czy też dalekie rejsy, tak po oceanach i morzach, jak również po jeziorach mazurskich i powrócić do ukochanego Wrocławia. Żeby zmienić jak najmożliwiej płynnie żeglarski sezon w sezon śpiewania szantów spotkajmy się już 20-go października, we wrocławskim Starym Klasztorze. Bardzo podobnie do tamtego roku w Gotyckiej Sali zagrają dla Was ulubieni szantowi muzycy, czyli EKT – Gdynia oraz Mechanicy Shanty.

Taki zestaw gwiazd zagwarantuje najwspanialszą zabawę szantową, ponieważ będą Państwo mogli pośpiewać i potańczyć do późnej nocy. Zabraknąć nie mogłoby również okazji, by spotkać swych znajomych z rejsów wakacyjnych. Powspominacie zatem najlepsze przygody żeglarskie jakie w tym roku były z Waszym udziałem. Nie zapomnijcie zaznaczyć sobie w kalendarzach tej daty: 20 październik, godzina 20:00 Gotycka Sala, znajdująca się w Starym Klasztorze, przy ulicy Purkyniego 1.

Wystąpi zespół - Mechanicy Shanty

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Jest to formacja, która w swoim repertuarze posiada szanty, a także utwory żeglarskie. Wykonują również piosenki z granicy irlandzkiego folku, country, czy też muzyki bluegrass. Zespół powstał w roku 1985, w mieście Gdynia i w szybkim tempie uzyskał wielkie uznanie i podziw pośród publiki. To laureaci wielu festiwali, na których wykonuje się pieśni żeglarskie w naszym kraju, jak między innymi: Shanties, w mieście Kraków, Bałtycki Festiwal Morskiej Pieśni, w mieście Gdynia, Wiatrak Świnoujski oraz wielu innych. Grupa występowała w: Holandii, Irlandii, Niemczech, Szwecji, Stanach Zjednoczonych. Za nimi są także sesje nagraniowe przeznaczone dla telewizji i radia. Głównym fenomenem dla tego zespołu, który tworzony jest przez sześć członków jest to, że choć zamieszkują inne miasta, to spotykają się regularnie, aby razem śpiewać i grać.

Koncert formacji Mechanicy Shanty jest świetną okazją, aby posłuchać oraz wspólnie ze znajomymi zaśpiewać kilka przebojów żeglarskich, ale również by podsumować sezon żeglarski i porobić plany na kolejne sezony pełne przygód na wodzie.

Wystąpi również zespół EKT Gdynia

Jest to formacja nagradzana na większości ważnych festiwalach w naszym kraju. Swoją przygodę z muzyką zaczynali od turystycznej piosenki. Po dziś dzień zresztą nie odeszli od niej na dobre. Później zaś zaistnieli i z biegiem czasu ugruntowali swą pozycję w piosence żeglarskiej i morskiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl