Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Rozmowa o pracę: zjazd absolwentów – spektakl improwizowany

Rozmowa o pracę: zjazd absolwentów – spektakl improwizowany
Wyciągniemy z archiwów najgorsze CV-ki oraz listy motywacyjne, a także zrekonstruujemy formularz bardzo nietypowych pytań rekrutacyjnych.
Gdzie?
Klub Komediowy
Nowowiejska 1, 00-643 Warszawa
Kiedy?
20 marca 2019 od 21:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Klub Komediowy

Imię i nazwisko - to proste pytanie. Co dalej? A wykształcenie - cóż, jest. Potem doświadczenie zawodowe - chwila zastanowienia, czy bezpłatne praktyki się liczą? Dodatkowe umiejętności, mocne strony, zainteresowania i zajęcie...Każdy z nas chyba przechodził koszmar pisania życiorysu. Potem nadchodzi jednak gorsze, czyli faktyczna konfrontacja z firmowym działem HR-u. Nie do końca leży nam praca tam, ale Google i Deloitte milczą.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na przedstawienie, w którym postaramy się odtworzyć realia najtrudniejszych, najgorszych oraz najbardziej zaskakujących kwalifikacyjnych rozmów. Wyciągniemy z archiwów najgorsze CV-ki oraz listy motywacyjne, a także zrekonstruujemy formularz bardzo nietypowych pytań rekrutacyjnych. Przedstawienie ma być improwizowane, a to znaczy, że grane i wymyślane a vista, czyli na oczach publiki, bez wcześniejszego scenariusza, albo przygotowanych postaci. Nie będzie Wam straszna rozmowa o pracę, własnie po tym wieczorze.

Śpieszcie się Państwo oglądać Klub Komediowy, ponieważ kiedyś to właśnie oni przejmą komedię polską i nie będą mieli już czasu na występy kameralne. Zatem zapraszamy bardzo serdecznie już 20-go marca 2019 roku, do warszawskiego Klubu Komediowego, znajdującego się przy ulicy Nowowiejskiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl