Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rozmaitości - Wernisaż Wystawa Malarstwa Barbary Wypustek

Rozmaitości - Wernisaż Wystawa Malarstwa Barbary Wypustek
 
Wrażliwość artystki na piękno niesie nie tylko przewspaniałe obrazy, a także zdobienie artystyczne szkła.
gdzie?Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot
kiedy?26 czerwca 2017 od 12:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSopocka Biblioteka

Biblioteka Sopocka organizuje wyjątkową wystawę malarską Barbary Wypustek, która nosi tytuł: "Rozmaitości". Artystka przyszła na świat w Olecku, na Mazurach. Barbara Wypustek to osoba wrażliwa zarówno na piękno człowieka oraz natury. Jej artystyczna i życiowa droga jest nieustannym pochylaniem się nad wspaniałością życia ludzkiego, a także pięknem natury. Profesje te realizuje z ogromną pasją, przy czym stara się uwrażliwiać ludzi, tych których napotyka na swej drodze.

Ma ona również wielki dar do zarażania innych sztuką, dzięki czemu ludzie spotkani przez artystkę mogą w sobie odkryć zdolność do tworzenia wspaniałych oraz unikatowych rzeczy. Mentorka licznych charytatywnych projektów, dzięki swej pracy bezinteresownie pomaga fundacjom, które niosą pomoc chorym. Wrażliwość artystki na piękno niesie nie tylko przewspaniałe obrazy, a także zdobienie artystyczne szkła. Pierwsza wystawa Barbary Wypustek odbyła się na Warsztatach Międzynarodowych w Olecku, na Mazurach "Integrujące Tworzenie".

Drugi wernisaż odbył się w roku 1999 w Giże, później w roku 2000 odbyła się wystawa malarstwa, w Olecku, pod tytułem: "Jeden człowiek dwa słowa". Natomiast w roku 2014 artystka miała wernisaż, o nazwie "Parasolki", w Nowym Porcie. W 2015 roku w Wojewódzkiej Bibliotece oraz w Miejskiej, w Gdańsku, pod tytułem: "Nastrojem malowane".

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl