Róże Europy, Kobranocka i Mr Zoob Wrocław 28.09 Zaklęte Rewiry - koncert

Róże Europy, Kobranocka i Mr Zoob Wrocław 28.09 Zaklęte Rewiry - koncert
To właśnie za sprawą tego wspólnego koncertu postaramy się przywrócić klimat z tamtych, wspaniałych lat oraz jarocińskiego festiwalu.
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
28 września 2018 od 20:00

Winyle Tour, czyli Róże Europy, Mr Zoob oraz Kobranocka wystąpią już 28-go września 2018 roku, we wrocławskich Zaklętych Rewirach, znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, ale otwarcie bram nastąpi o godzinie 19:00.

Zatem wystąpią przed Państwem trzy wielkie muzyczne ikony z lat osiemdziesiątych na klubowej scenie. To właśnie za sprawą tego wspólnego koncertu postaramy się przywrócić klimat z tamtych, wspaniałych lat oraz jarocińskiego festiwalu. Kapel, które wymieniliśmy wyżej nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać? Ich przeboje są śpiewane po dziś dzień. Niezorientowanym natomiast musimy powiedzieć, iż nie było wówczas internetu, nie było YouTuba, czy telefonów komórkowych. Zatem twórczość tych formacji niosła się dzięki przegrywanym kasetom z Grundingów oraz piosenkach śpiewanych przy ogniskach. W telewizji nie było tylu kanałów co teraz, właściwie były tylko dwa, a można było zobaczyć jakieś dwadzieścia minut Wideoteki, a żyliśmy tylko dzięki Markowi Niedźwieckiemu i radiowej Trójce, czy "Rozgłośni Harcerskiej" (czy ktoś to pamięta?). Tyle zatem w temacie historii.

Teraz czas na wielki powrót do przeszłości. Ostatni piątek września niektórzy szczęśliwcy znów będą mieli "naście" oraz „dzieścia” lat. Oni odlecą ku wspaniałym latom swej młodości, kiedy każdy z nas miał zupełnie inne priorytety. Pobawimy się i pośpiewamy ulubione przeboje w doborowym towarzystwie i w doskonałych nastrojach. Ale uwaga: udział w naszej imprezie zagraża bólem nóg oraz tupotem białych mew!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl