Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Royal Russian Ballet - Jezioro łabędzie
Jest to opowieść o zaklętej w łabędzia księżniczce, która łączy w sobie uniwersalne prawdy, jak na przykład walka dobra i zła, ukrywane namiętności, a głównie ukazuje jak potężnym uczuciem jest miłość
Gdzie?
Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
Kiedy?
20 października 2019 od 17:00
Za ile?
85 zł
Organizator
Agencja Artystyczna PRO MUSICA

Już od wielu lat utalentowany oraz rewelacyjny wręcz Royal Russian Ballet ma na swym koncie ogromny sukces na krajowych scenach. Również w tym roku nie mogłoby ich zabraknąć u nas. Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie na arcydzieło baletowej sztuki, pod tytułem: „Jezioro łabędzie” wykonywane przez zespół o sławie międzynarodowej, czyli sam Royal Russian Ballet. Przedstawimy zatem bajkową opowieść połączoną z jakże genialną muzyką wybitnego kompozytora - samego Piotra Czajkowskiego, każdego widza wprowadzi w magiczny, piękny świat klasycznego baletu.

Ponadczasowa historia od ponad stu lat jest w kanonie, z którego każdy miłośnik wielkiej sztuki musi zaczerpnąć coś dla siebie. To opowieść o zaklętej w łabędzia księżniczce, która łączy w sobie uniwersalne prawdy, jak na przykład walka dobra i zła, ukrywane namiętności, a głównie ukazuje jak potężnym uczuciem jest miłość.

Royal Russian Ballet - formacja powstała w roku 2007, w Charkowie, składa się z rosyjskich oraz ukraińskich artystów, która zdobywa szturmem baletowe sceny na całej kuli ziemskiej oraz prestiżowe nagrody międzynarodowe. Artystyczne kierownictwo nad zespołem sprawowane jest dzięki dwóm wspaniałym osobistościom: Mikhail Bezzubikov – soliście Bolshoi Ballet, jaki ukończył sławną rosyjską szkołę choreografii (Perm), a w uznaniu licznych zasług zdobył tytuł Honorowego Rosyjskiego Artysty i Anatoliy Kazatskiy – menagerka zespołu, choreografka i tancerka, między innymi zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu, o nazwie: „Serge Lifar 2002”.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zobaczycie zatem zachwycające kostiumy, piękną scenografię, a głównie młodzieńczą pasję oraz perfekcję w ich wykonywaniu sprawiają, iż liczne grono wielbicieli baletu ciągle rośnie w siłę. Formacja składa się z młodych artystów, którzy kontynuują tradycje sławnej szkoły rosyjskiej baletowej. Oczarowali już publikę w wielu państwach Azji, Europy, Ameryki Północnej oraz Południowej.

Zapraszamy bardzo serdecznie już 20-go października 2019 roku, do wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, znajdującego się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 85 złotych. Organizatorem jest Agencja Artystyczna Pro Musica.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl