Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rosyjski balet klasyczny - Jezioro łabędzie. Klasyka i Lód

Rosyjski balet klasyczny - Jezioro łabędzie. Klasyka i Lód
 
Scenografia będzie wręcz fantazyjna, poza tym efektowne kostiumy, świetna i profesjonalna aktorska gra i umiejętności taneczne, które są na poziomie światowym.
gdzie?Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
kiedy?31 stycznia 2018 od 19:00
za ile?80 zł
organizatorAgencja koncertowa „PanKoncert”

Rosyjski klasyczny balet, czyli Classical Russian Ballet, znajdujący się pod kierownictwem wielkiego Hasana Usanova wraz z udziałem solistów z Teatru Wielkiego w Moskwie oraz Teatru Maryjskiego w Petersburgu. Premiera światowa, pierwszy raz: scena i lód. Pierwszy raz w jednym spektaklu zostanie wykorzystana tradycyjna baletowa scena, a także lód, na których będziemy mieli okazję zobaczyć rosyjski klasyczny balet.

Widowisko wykonają specjalnie dla Państwa najlepsi tancerze oraz łyżwiarze figurowi z Rosji. Teraz już mogą Państwo zobaczyć na własne oczy to niezwykłe zestawienie klasycznego baletu z jazdą figurową na lodzie. Chociaż łączenie tak odmiennych dziedzin może wydawać się wręcz niemożliwe, na szczęście teatr współczesny ciągle ewoluuje i odkrywa widzom nowe, dotychczas jeszcze niezbadane zakątki.

"Jezioro łabędzie" oraz "Dziadek do orzechów" to dwa przepotężne dzieła, które pomijając postać Piotra Czajkowskiego połączone są bezlitosną walką dobra i zła, a także pewnością, iż dobro zwycięży, zaś miłość oraz sprawiedliwość zapanuje na dobre.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Scenografia będzie wręcz fantazyjna, poza tym efektowne kostiumy, świetna i profesjonalna aktorska gra i umiejętności taneczne, które są na poziomie światowym. Wszystko to połączone z elementami nowatorskimi Hassana Usmanowa są gwarancją emocji, których nie sposób opisać słowami. To trzeba przeżyć na własnej skórze. Spektakl przeznaczony dla całych rodzin, który jest równocześnie kwintesencją tego, co najwspanialsze w kulturze rosyjskiej w ostatnim stuleciu.

Razem z bohaterami, bardzo serdecznie zapraszamy Was w niezapomnianą podróż ku bajkowemu światu z legend oraz nieskończonej wyobraźni. Balety są w 2 aktach. Czas ich trwania wynosi dwie godziny i dwadzieścia minut wraz z przerwą dwudziestu minutową. Muzyka Piotra Czajkowskiego, kierownictwo: Hasana Usmanova.

Zapraszamy już 31-go stycznia 2018 roku, do gdańskiej Ergo Areny, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych. Organizatorem wydarzenia jest Agencja koncertowa „PanKoncert”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl