Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rosyjski balet klasyczny. Dziadek do orzechów. Klasyka i Lód

Rosyjski balet klasyczny. Dziadek do orzechów. Klasyka i Lód
 
Dziadek do orzechów - klasyczny balet do muzyki Piotra Czajkowskiego wykonany zostanie premierowo w dwóch przestrzeniach scenicznych.
gdzie?Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?12 lutego 2018 od 19:00
za ile?80 zł
organizatorAgencja koncertowa „PanKoncert”

Hala Stulecia we Wrocławiu stanie się areną arcyciekawego wydarzenia artystycznego. Już 18 lutego na scenie przy ulicy Wystawowej 1 obejrzeć będzie można balet prezentowany w dwóch aktach przez Balet Klasyczny z Rosji, który działa pod kierownictwem Usmanowa Hasana. W wydarzeniu biorą udział soliści z Teatru Wielkiego w Moskwie oraz Teatru Maryjskiego z Petersburga. To światowa premiera, podczas której grać będą dwie przestrzenie - lód i scena! Serdecznie zapraszamy!

Dziadek do orzechów - klasyczny balet do muzyki Piotra Czajkowskiego wykonany zostanie premierowo w dwóch przestrzeniach scenicznych. Będą to: klasyczna scena baletowa oraz lód. Balet zatańczą rosyjscy tancerze pracujący po kierownictwem Usmanowa Hasana. Zanosi się na widowisko, które wykonane zostanie przez najlepszych łyżwiarzy figurowych i tancerzy w Rosji. Wizyta w Hali Stulecia to gwarancja uczestniczenia w niezwykłej kompilacji klasycznego baletu oraz figurowej jazdy na lodzie. Połączenie tak różnych dziedzin wydaje się często niemożliwe. Pamiętajmy jednak, że teatr współczesny teatr stale się zmienia i dzięki tej ewolucji, odkrywa przed widzami nieznane, niezbadane do tej pory zakątki!

Magiczna scenografia, spektakularne kostiumy, profesjonalna gra aktorów, a także taneczne umiejętności sięgające światowego poziomu w zestawieniu z nowatorskimi elementami wprowadzonymi przez Hassana Usmanowa gwarantują moc wrażeń i emocji, których nie sposób opisać słowem – trzeba to po prostu przeżyć! "Dziadek do orzechów. Klasyka i Lód" to spektakl dla dużych i małych miłośników muzyki i tańca. To esencja tego, co najwartościowsze i najpiękniejsze w kulturze rosyjskiej ostatniego wieku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wspólnie z bohaterami tego niezwykłego wydarzenia oraz z organizatorem imprezy Agencją Koncertową „PanKoncert” mamy zaszczyt zaprosić Państwa w niezapomnianą, baśniową, podróż do świata wszechobecnej wyobraźni i legend. Przedstawienie trwa dwie godziny i podzielone zostało na dwie części rozdzielone 20 minutową przerwą. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl