Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rosetta, The Ocean - koncert

Rosetta, The Ocean - koncert
 
Przedstawiamy Państwu również The Ocean, czyli berliński muzyczny zespół, który gra muzykę pochodzącą z gatunku, zwanego: post-metal.
gdzie?Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
kiedy?18 listopada 2018 od 19:00
za ile?85 zł

Rosetta - formacja, która pochodzi z Filadelfii (stan Pensylwania) jest bardzo trudna do zaszufladkowania. Grupa w swej twórczości stara się łączyć elementy takich stylów jak metal, hardcore, drone, shoegaze, czy też ambient, przy czym tworzą oni całkowicie nową i oryginalną jakość. Członkowie zespołu nazywają żartobliwie swą muzykę, jako: "metal dla astronautów". Zespół Rosetta powstał w roku 2003 i pierwszy koncert dał po trzech odbytych próbach. Debiutancka płyta formacji, nosząca tytuł: "The Galilean Satelites", ukazała się w roku 2005, dzięki wytwórni Translation Loss.

Przedstawiamy Państwu również The Ocean, czyli berliński muzyczny zespół, który gra muzykę pochodzącą z gatunku, zwanego: post-metal. Zawierają oni równocześnie w swych piosenkach elementy progresywnego metalu, sludge metalu, jak również eksperymentu. Charakterystyczną cechą formacji jest kilkunastoosobowy, czyli liczny skład, który zawiera, między innymi kilku wokalistów. Grupa powstała w 2000 roku, w Berlinie, zaś jej założycielem jest gitarzysta oraz autor utworów - Robin Staps.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go listopada 2018 roku, do krakowskiego Zet Pe Te, znajdującego się przy ulicy Dolnych Młynów 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 85 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl