Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rosalie Żywiec Miejskie Granie na Placu Społecznym

Rosalie Żywiec Miejskie Granie na Placu Społecznym
 
W swych muzycznych aranżach tworzy kolaż brzmień amerykańskiego r&b oraz hip-hop'u charakterystycznego dla lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
gdzie?Plac Społeczny Przestrzeń Kreatywna
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
kiedy?25 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Miejskie Granie we Wrocławiu! 25 sierpnia na Placu Społecznym odbędzie się koncert Rosalie. Zapraszamy na godzinę 20:00. Rosalie to artystka, która urodziła się w Berlinie, lecz przez większą część życia związana jest z Poznaniem. W swych muzycznych aranżach tworzy kolaż brzmień amerykańskiego r&b oraz hip-hop'u charakterystycznego dla lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. W jej utworach usłyszeć można zamiłowanie do nowej elektroniki.

Debiutancki singiel artystki, wyprodukowany został przez Mateusza Gudela i nosił tytuł „This Thing Called Love”. Krążek spotkał się z ze sporym zainteresowaniem. Szybko przekroczył liczbę 20 000 odtworzeń na YouTube. Następne utwory (gościnne z Mentalcutem: „Watching You” oraz solowe „123” i „Do It Right”) przyniosły ogromne zainteresowanie ze strony muzycznych mediów oraz pierwsze występy na żywo.

Kultowy, najpopularniejszy portal z muzyką alternatywną: Brand New Anthem, pod koniec ubiegłego roku umiejscowił artystkę w grupie trzech najlepiej zapowiadających się artystów w 2016 roku w Polsce. W kwietniu Rosalie zagrała na Spring Break - showcase'owym festiwalu. 25 sierpnia Rosalie we Wrocławiu! Serdecznie zapraszamy!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl