Romuald Mały Sławiński i Przyjaciele - koncert

Romuald Mały Sławiński i Przyjaciele - koncert
Na swoim koncie muzyk posiada kilka albumów nagranych z "Mietkami", a także trzy płyty solowe.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
20 czerwca 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Fundacja, pod nazwą: "Wspólnota Gdańska" bardzo serdecznie zaprasza Państwa do Ratusza Kultury Oliwskiego, gdzie odbędzie się wieczór bluesowy z Romualdem Sławińskim Małym oraz jego Gośćmi.

Wokalista - Romuald Mały Sławiński jest również gitarzystą, autorem tekstów i kompozytorem. Już od wielu lat prowadzi współpracę z Rama 111, jak również Mietek Blues Band. Na swoim koncie muzyk posiada kilka albumów nagranych z "Mietkami", a także trzy płyty solowe. Od jakichś dziesięciu lat mieszka i daje koncerty w Irlandii solo i razem z formacją The Real Outsiders. Niedawno ukazała się najnowsza płyta solowa artysty, nosząca tytuł: "Tide", która zawiera dziesięć utworów autorskich.

W trakcie koncertu, na który Państwa serdecznie zapraszamy, pojawią się Goście specjalni zaproszeni z tej okazji do Oliwskiego Ratuszu. Mały współpracuje z nimi już od lat, a są to głównie muzycy bluesowi oraz jazzowi z Gdańska.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Koncert odbędzie się 20-go czerwca 2018 roku, w Gdańsku, przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl