Romantycy Lekkich Obyczajów - koncert
Tworzą oni w bardzo charakterystycznym stylu, jest wielobarwnym połączeniem akustycznej gitary, folku ulicznego oraz alternatywnego rocka z tekstami w języku polskim.
Gdzie?
Klub Stodoła - Open Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
6 października 2018 od 20:00
Za ile?
39 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 19:00, zaś o godzinie 20:00 rozpocznie się koncert Romantyków Lekkich Obyczajów. Już 6-go października 2018 roku, w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi formacja Romantycy Lekkich Obyczajów. Zespół będzie promować swą najnowszą płytę, noszącą tytuł: „Neoromantyzm”. Koncert będzie miał miejsce na Open Stage.

Alternatywny duet - Romantycy Lekkich Obyczajów został założony dzięki Damianowi Lange oraz Adamowi Millerowi w mieście Olsztyn. Tworzą oni w bardzo charakterystycznym stylu, jest wielobarwnym połączeniem akustycznej gitary, folku ulicznego oraz alternatywnego rocka z tekstami w polskim języku. W cztero-osobowym składzie umieją porwać tłumy na scenach, na przykład Woodstocku, a także wzruszyć wypełniony do granic możliwości klub. Na swym koncie posiadają kilkanaście teledysków i trzy albumy wydane w największej w kraju niezależnej wytwórni, czyli S.P.Records. Wytwórnia ta wydała takich artystów, jak między innymi: Lao Che, Kult, Strachy Na Lachy, Happysad oraz Kaliber 44. Na jesień tego roku jest zaplanowana najdłuższa z ich tras koncertowych, które odbyli do tej pory po kraju, w trakcie tej trasy promować będą swą najnowszą płytę.

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdeczne już 6-go października tego roku, do warszawskiej Stodoły, znajdującej się przy ulicy Stefana Batorego 10. Bilety na koncert są w cenie 39 złotych, a zaczynamy o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl