Rod Stewart - koncert
W roku 1994 Rod Stewart wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
21 czerwca 2019 od 18:00
Za ile?
275 zł

Rod Stewart, właściwie Roderick David Stewar, na świat przyszedł 10-go stycznia 1945 roku, w mieście Londyn. To brytyjski popowy oraz rockowy piosenkarz. Jest przedstawicielem takich gatunków i stylów, jak między innymi: hard rock, folk rock, soft rock oraz country rock, czy blues rock, AOR, biały soul, jak również tradycyjny pop. Ciepły, ale szorstki i zachrypnięty charakterystycznie głos oraz wspaniałe zdolności interpretacyjne, czy kompozytorskie, a także wyjątkowa sceniczna osobowość uczyniła artystę jednym z popularniejszych piosenkarzy w drugiej połowie wieku XX. Z urodzenia więc Anglik, uważający się jednak za Szkota. Szacujemy, iż łącznie sprzedał więcej niż dwieście pięćdziesiąt milionów płyt oraz singli.

W roku 1994 Rod Stewart wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame. Natomiast w roku 2006 muzyk został zakwalifikowany na sześćdziesiątym miejscu listy stu najlepszych wokalistów na przestrzeni czasów wg Hit Parader.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go czerwca 2019 roku, do krakowskiej Tauron Areny, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 275 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl