Rockowa Atmasfera Patrycja Markowska - koncert
Patrycja Markowska posiada wyjątkową subtelność i wrażliwość, a także „koncertowy szał” oraz rockandrollowy żywioł.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
19 stycznia 2019 od 19:00
Za ile?
59 zł

Rockowa ATMASFERA na stałe już wpisana jest do naszego koncertowego kalendarza. Nie wyobrażamy sobie, żeby znowu nie podarować Wam dynamicznych, wspaniałych rockowych brzmień. Naszą bohaterką będzie, tym razem, wyjątkowa artystka, zaś towarzyszący jej Goście stanowią od lat o sile gitarowej muzyki w naszym kraju.

Patrycja Markowska niewątpliwie jest jedną z najlepszych oraz najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Posiada ona wyjątkową subtelność i wrażliwość, a także „koncertowy szał” oraz rockandrollowy żywioł. Możliwe, że właśnie dlatego od wielu lat obdarowuje swych słuchaczy piosenkami delikatnymi, jak między innymi: "Deszcz", "Świat Się Pomylił", czy też "Kilka Prostych Prawd", jednak dostarcza również prawdziwie rockowych hitów, jak: "Nanana", "Dzień Za Dniem", czy "Jeszcze Raz".

W czasie naszej Rockowej Atmasfery szykuje się prawdziwy rollercoaster dźwięków, nastrojów, wspaniałych melodii oraz wykrzyczanych słów. W charakterze Gości usłyszą Państwo uwielbianych od lat: Artura Gadowskiego i Grzegorza Markowskiego razem z gitarzystami Piotrem Koncą oraz Sebastianem Piekarkiem.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Dobór artystów oczywiście nie jest przypadkowy, bo głosy panów budowały potęgę piosenki rockowej w naszym kraju, w różnych okresach twórczych, zaś lista wyjątkowych przebojów Perfectu i Iry zapełniłaby spokojnie kilka koncertów. Przede wszystkim duety z naszą gwiazdą - Patrycją Markowską, między innymi: "Kołysanka", czy też "Ocean" zdobyły wielką popularność, zaś koncert styczniowy na warszawskim Torwarze ukazał jak świetnie czują się oni razem na scenie.

Będą także piosenki pochodzące z ostatniej płyty Markowskiej, pod tytułem: „Krótka płyta o miłości”. Zatem pojawią się niepowtarzalne duety, ballady oraz rockowe klasyki. Muzyczny pot, łzy i krew. Wierzymy przed wszystkim, iż będziecie Państwo razem z nami w czasie Rockowej Atmosfery, czyli muzycznej uczty na bardzo wysokim poziomie, zagwarantowanym przez Patrycję Markowską oraz jej Gości.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 19-go stycznia 2019 roku, w gdańskiej Ergo Arenie, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl