Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rock Summer Fest: Navigator/Zła Wola/Graphotype

Rock Summer Fest: Navigator/Zła Wola/Graphotype
 
Ogromna dawka rockowego grania zostanie zaprezentowana na plenerowej scenie Klubu Voo Doo.
gdzie?Voodoo Club
Aleja Tysiąclecia 48A, 01-242 Warszawa
kiedy?29 lipca 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie

W środku tego lata, a także w środku miasta będzie miało miejsce wydarzenie, które nazywamy: "Rock Sumer Fest". Ogromna dawka rockowego grania zostanie zaprezentowana na plenerowej scenie Klubu Voo Doo. Idealny wręcz plan na weekend lipcowy? Oczywiście dużo świeżego powietrza, jak również świeżego brzmienia.

Dla Państwa zagrają:

* Navigator to głównie brzmienie dynamiczne oraz teksty posiadające głęboki przekaz. Formacja powstała w roku 2010, w mieście Warszawa. Finalista licznych festiwali oraz konkursów. Tego roku wystąpili na Głównym Rynku w Krakowie, w trakcie trwania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, natomiast w zeszłym roku zagrali w Sierpcu. W roku 2014 zaś w Ciechocinku. Dzięki portalowi Rockowa Warszawa grupa uznana została "Odkryciem Roku 2016".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

* Zła Wola, to zespół, którego korzenie sięgają Woli warszawskiej, ponieważ to właśnie stamtąd jej założyciele pochodzą. Czemu ten fakt jest taki istotny? Ponieważ muzyka grana przez Złą Wolę jest jak dzielnica robotnicza - agresywna, brudna i surowa. Zarazem jednak fascynująca i energetyczna. Zabiera ona słuchaczy w daleką podróż do zakamarków duszy, do których sam człowiek najchętniej nigdy by nie zaglądał. Należy więc włączyć ich piosenki, zamknąć oczy i zanurzyć się w wolskiej, ciemnej bramie. Zespół Zła Wola w tym roku na festiwalu Emergenzy wygrał Warszawę, jak również Nagrodę Publiczności, czym zapewnili sobie koncert w Berlinie. W tym roku formacja doszła aż do półfinału - Gwiazdy Rocka w telewizji TVP.

* Graphotype to projekt jednoosobowy (One Man Band), który został założony przez Anthony’ego Zhivanova - młodego Białorusina. Nazwa projektu zaś odnosi się do procesu tworzenia nieśmiertelników wojskowych, które miały służyć identyfikacji ciężko rannych żołnierzy lub zmarłych podczas różnych bitew i wojen.

Na koncert zapraszamy już 29 lipca 2017 roku, do warszawskiego Klubu Voodoo. Wstęp jest bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl