Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Robert Kasprzycki Band

Robert Kasprzycki Band
 
Koncert w Gdańsku nastąpi tuż po jubileuszu dwudziestopięciolecia pracy artystycznej.
gdzie?Scena Muzyczna Gdańsk
Powstańców Warszawskich 25, 80-152 Gdańsk
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00
za ile?35 zł

Muzyczna Scena Archipelagu Kultury w Gdańsku zaprasza na wyjątkową ucztę muzyczną oraz sporą dawkę mocnego, konkretnego grania. Wszystkie te emocje i doznania podczas jednego koncertu - koncertu krakowskiego muzyka; showmana obdarzonego niezwykłym poczuciem humoru - Roberta Kasprzyckiego.

Robert Kasprzycki jest znanym śpiewającym autorem. To autor przeboju "Niebo do wynajęcia". Kasprzycki ma na koncie prawie dwa tysiące koncertów. Koncert w Gdańsku nastąpi tuż po jubileuszu dwudziestopięciolecia pracy artystycznej. W 2014 roku, jesienią wydana została nowa płyta artysty. Kasprzycki oceniając wydawnictwo twierdził, że to chyba najbardziej miłosny album, jeśli przeanalizować tematykę jaka kiedykolwiek wyszła spod jego pióra. Singiel promujący album:„Trzymaj się wiatru kochana” utrzymał się na radiowej Liście Przebojów w Trójce aż przez 22 notowania.

Scenariusz koncertu przewiduje przekrojowy dobór repertuaru. Setlista obejmie najpopularniejsze utwory, które wybrane zostały ze wszystkich płyt studyjnych. Zanosi się na niezapomnianą ucztę muzyczną oraz sporą dawkę solidnego grania, które połączone zostanie z rozmową z publicznością. Robertowi Kasprzyckiemu na scenie towarzyszyć będą świetni muzycy z grupy Kasprzycki Band. Na basie - Krzysztof Wyrwa, na gitarze - Max Szelągowski, perkusja - Adam Zadora.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Robert Kasprzycki zadebiutował w Krakowie podczas dwudziestego ósmego Studenckiego Festiwalu Piosenki. Zdobył wówczas pierwszą nagrodę oraz wyróżnienie w postaci stypendium imienia Wojciecha Bellona. Piosenka "Niebo do wynajęcia" utorowała mu drogę do bardzo dużego grona odbiorców, którzy nie byli do tej pory związani z utworami "nieobojętnymi". Cała płyta "Niebo do wynajęcia" zawierała mnóstwo innych utworów, z których część trafiła wprost do śpiewników, a część na stałe wpisał się w kanon piosenki poetyckie w Polsce.

Jesień 2006 roku to data wydania drugiego albumu Kasprzyckiego zatytułowanego "Światopodgląd". Premierowe wysłuchanie albumu miało miejsce na antenie Trójki - Polskiego Radia. Rok później pod egidą III Programu Polskiego Radia światło dzienne ujrzały "Piosenki i Nie",które stanowiły kompilację tomiku wierszy oraz śpiewnika połączonego z okładką albumu CD. Kolejny album „CZTERY”, doczekał się premiery na antenie wspominanej już Trójki późną jesienią w 2014 roku. Trzy single z płyty, które promowały album przez kilkanaście tygodni utrzymywały się w wysokich notowaniach Listy Przebojów w Trójce.

Robert Kasprzycki już 18 listopada w Gdańsku, zapraszamy! Scena Muzyczna Gdańsk przy ulicy Powstańców Warszawskich 25!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl