Robert Aiki Aubrey Lowe - koncert
Artysta potrafi wyczarować z modularnego syntezatora ekosystemy afrofuturystycznych dźwiękowych pejzaży i improwizacje wokalne, które mają pozaziemskie brzmienie.
Gdzie?
Nowa Kolonia
Aleja Grunwaldzka 51, 80-180 Gdańsk
Kiedy?
31 października 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

Robert "Lichens" Aiki Aubrey Lowe jest amerykańskim producentem muzycznym oraz multiinstrumentalistą, znanym ze swych nagrań solowych na modularnym syntezatorze. Nader często artysta występuje pod pseudonimem, brzmiącym: Lichens. Kompozycje muzyka są spontanicznymi aranżacjami, jakie łączą syntezatorowe brzmienia oraz wokal. W swej praktyce Lowe wykorzystuje również gitary akustyczne oraz elektryczne, a także perkusjonalia. Artysta potrafi wyczarować z modularnego syntezatora ekosystemy afrofuturystycznych dźwiękowych pejzaży i improwizacje wokalne, które mają pozaziemskie brzmienie. Twórczość Lowe jest wydawana na labelach renomowanych, jak na przykład: Thrill Jockey, Slip, Kranky, Rvng Intl., Sonic Pieces, Latency, DDS. Ponad to kolaborował z artystami, jak między innymi: Johann Johannsson, Oren Ambarchi, Hildur Guðnadóttir, Kevin Martin i Ariel Kalma.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 31-go października 2019 roku, do gdańskiej Nowej Kolonii, znajdującej się przy ulicy Alei Grunwaldzkiej 51. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl