Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Riverside - Towards The Blue Horizon Tour 2017

Riverside - Towards The Blue Horizon Tour 2017
 
Muzycy zaplanowali dla Publiczności dwie edycje wyjątkowej trasy koncertowej, którą postanowili zatytułować „Towards The Blue Horizon Tour”.
gdzie?Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie
Os. Szkolne 25, 31-977 Kraków
kiedy?30 maja 2017 od 19:00
za ile?70 zł

RIVERSIDE zapowiedziało powrót. RIVERSIDE staje się innym zespołem. To grupa dojrzalsza, poważniejsza, naznaczona przez życie. Jednak pomimo bolesnego braku Przyjaciela - Grudnia, który będzie zawsze obecny wśród muzyków RIVERSIDE, to wciąż przede wszystkim koncertowy zespół. Aktualnie realizują trasę koncertową „Towards The Blue Horizon Tour”. Tym razem przystanek zaplanowali w Krakowie, RIVERSIDE pojawią się na scenie nowohuckiego Teatru Łaźnia Nowa, osiedle Szkolne 25. Już 30 maja, o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy!

Ostatni rok dla formacji RIVERSIDE to tragiczny czas. Śmierć przyjaciela, gitarzysty Piotra Grudzińskiego, Grudnia wstrząsnęła całym muzycznym światem. Teraz zespół wraca trasą „TOWARDS THE BLUE HORIZON TOUR 2017”. Muzycy RIVERSIDE wierzą, że rok 2017 będzie lepszym czasem, niż wcześniejsze miesiące. Wiedzą, że muszą powrócić do życia. Dla tej reanimacji konieczny jest powrót na scenę. Dlatego pragną wszystkich poinformować, że w 2017 roku Riverside wraca na koncertową scenę.

Muzycy zaplanowali dla Publiczności dwie edycje wyjątkowej trasy koncertowej, którą postanowili zatytułować „Towards The Blue Horizon Tour”. Pierwsze jej wydanie rusza w kwietniu oraz w maju. Drugie, podczas którego odwiedzą więcej krajów europejskich, wystartuje już jesienią.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Podczas trasy „Towards The Blue Horizon Tour” pojawią się w nowym koncertowym składzie. Trasę zagra z nimi gitarzysta, dzięki któremu muzyka RIVERSIDE zabrzmi wzorcowo. I to nie dlatego, że Maciej Meller jest świetnym artystą, ale przede wszystkim z tego powodu, że w duszy ma pokorę i skromność, która dla zespołu zawsze odgrywała sporą rolę na scenie. Dodatkowo RIVERSIDE zaprezentuje mnóstwo kompozycji, które zagrają pierwszy raz w swej karierze. Do występów formacji dołączą także uczucia, jakich wcześniej nie czuli. Wspólnie z Publicznością chcieliby się poddać nastrojowi i sprostać oczekiwaniom. Niech każdy utwór RIVERSIDE zabrzmi potężnie!

Muzycy RIVERSIDE apelują słowami: „This is not the end, this is not the time”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl