Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rival Sons - koncert

Rival Sons - koncert
 
Grupa Rival Sons znana jest przede wszystkim z doskonałych koncertów. Krytycy oraz publiczność nazywają ich najlepszą koncertową kapelą na świecie.
gdzie?Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
kiedy?14 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?95 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Oto dobra wiadomość: rock’n'roll nadal żyje i nic nie zapowiada jego śmierci w najbliższym czasie. Gwarantem istnienia rock’n'rollowego ducha są takie formacje jak Rival Sons. Ich klasyczne rockowe brzmienie gromadzi sporo fanów na całym globie. Kapela powstała w 2008 roku. Ten amerykański zespół szuka inspiracji w bluesie i klasycznym hard - rocku. Pierwszy materiał zespołu powstał w 2009 roku i nosił tytuł „Before The Fire”. Rok później muzycy podpisali kontrakt z firmą fonograficzną Earache Records i pod egidą tej wytwórni wydali album zatytułowany „Pressure & Time”.

Grupa Rival Sons znana jest przede wszystkim z doskonałych koncertów. Krytycy oraz publiczność nazywają ich najlepszą koncertową kapelą na świecie. O tym, czy opinia ta nie jest nazbyt wybujała publiczność przekona się w Gdyni oraz Wrocławiu już w połowie sierpnia. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora, poznańskiej Agencji Artystycznej "Go Ahead", do Wrocławia. Tu w Zaklętych Rewirach, przy ulicy Krakowskiej 100 już 14 sierpnia Rival Sons.

Gitarzysta Rival Sons, Scott Holiday od dłuższego już czasu poszukiwał czegoś, co mogłoby wpasować się w autorskie, psychodeliczne rozumienie zamazanych riffów rodem z garażowego rocka. I nagle wszystko zyskało sens, a zaczątkiem dobrego była decyzja bluesowego wokalisty i songwritera Jay Buchanana, który zrezygnował z solowej kariery i poświęcił się wyłącznie rock’n'rollowi. Jak zauważył sam Scott Holiday, ich spotkanie to dzieło przypadku. W trakcie rutynowego szperania w Internecie poznał wokalistę, którego szukał przez ostatnie dwanaście lat swojego życia. Potem było już z górki. Jay zaproszony został na nagrania partii wokalnych do debiutanckiego albumu „Before the fire” oraz wtopił się w strukturę Rival Sons. Współpraca zaowocowała już sześcioma albumami i stale rosnącą popularnością kapeli.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl