Ricky Martin Live in Concert
Występy Rickiego Martina są niezmiennie, od lat prawdziwym show.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
7 września 2018 od 20:00
Za ile?
149 zł

Wyczekiwany wielki powrót jednego z najsłynniejszych wokalistów latynoamerykańskich. O kim mowa? Oczywiście o Rickim Martinie, który wystąpi przed Państwem w sopocko-gdańskiej Ergo Arenie, 7-go września 2018 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, przy Placu Dwóch Miast, a bilety wstępu kosztują 149 złotych.

Na ten właśnie koncert fani z Polski czekali piętnaście lat! To wówczas, na scenie sopockiej Opery Leśnej, Ricky Martin dawał swój pierwszy oraz jak do tej pory jedyny koncert w naszym kraju. Bardzo podobnie jak piętnaście lat temu, nad naszym Bałtykiem wybrzmią ponownie wielkie hity wokalisty, na przykład: "She Bangs", "Maria:, czy "Livin’ La Vida Loca".

Natomiast fani piłki nożnej na pewno pamiętają oficjalny mundialowy hymn z roku 1998, pod tytułem: "La Copa de la Vida". Ricky ciągle tworzy oraz jest w świetnej formie, a mogą świadczyć o tym rekordowe wręcz liczby wyświetleń na popularnym serwisie YouTube jego nowych hitów, między innymi: teledysk do utworu, noszącego nazwę: "Vente Pa’ Ca", rok 2016 został odtworzony już około 1 500000000 razy!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem Ricky Martin jest nie tylko legendą muzyki popowej, laureatem nagród Grammy oraz Latin Grammy. Bo w swym dorobku filmowym Portorykańczyk posiada więcej niż dwadzieścia ról i ma własną gwiazdę na słynnym Hollywood Walk of Fame. Martin jest również ambasadorem UNICEF oraz prezesem fundacji, walczącej ze współczesnym niewolnictwem.

Występy Rickiego Martina są niezmiennie, od lat prawdziwym show. Nie brakuje na scenie światowej klasy tancerzy, zaś dodatkowe wrażenia zagwarantują Wam niesamowite efekty specjalne. Teraz już zaplanuj najgorętszą zabawę tego roku, bowiem sezon letni kończymy w stylu latynoskim.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl