Ørganek - koncert
Zespół na tę imprezę przygotował dla Was piosenki ze swoich dwóch krążków, noszących tytuły: "Głupi" i "Czarna Madonna".
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
27 października 2018 od 20:00
Za ile?
70 zł

Już 27-go października zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu Ørganek, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych. Zespół na tę imprezę przygotował dla Was piosenki ze swoich dwóch krążków, noszących tytuły: "Głupi" i "Czarna Madonna".

Grupa Ørganek powstała w 2013 roku, a pomysłodawcą oraz inicjatorem przedsięwzięcia był jej lider, czyli Adam Staszewski, który zajmuje się basem i Robert Markiewicz, który z kolei gra na perkusji. W późniejszym czasie do panów dołączył Tomasz Lewandowski grający na klawiszach. W tym samym roku zespół wydał swoją debiutancką płytę, noszącą tytuł: "Głupi", która hitem wręcz wtargnęła na muzyczny rynek w naszym kraju, zapewniając formacji czołówki list przebojów radiowych rozgłośni, a także wiele nagród i wyróżnień, między innymi: Mateusz Trójki 2014, Nagroda imienia Grzegorza Ciechowskiego z 2014 roku, Szczota Offensywy 2014 rok, nominacja do Fryderyka z roku 2015. Natomiast w latach od 2014 do 2016 dali więcej niż dwieście koncertów w całym kraju, jak również za granicą i zbudowali sobie tym samym wymagającą i świadomą publikę, dzięki której płyta, pod tytułem: "Głupi" uzyskała status Platyny.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl