Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Retro Wave Night - Live: Favorit89 & Jeremiah Kane - koncert

Retro Wave Night - Live: Favorit89 & Jeremiah Kane - koncert
 
Jeremiah Kane grający Synthwave Polska, pochodzący z Poznania. Jego projekt retrowave/synthwave łączy w sobie wszystko, co wiąże się z osiemdziesiątymi latami oraz z klimatem retro.
gdzie?Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, 50-029 Wrocław
kiedy?3 lutego 2018 od 20:00
za ile?10 zł

FAVORIT89 grający Retro Electro i Dark Synth. Znajdziecie tutaj Państwo połączenie bardzo soczystych dźwięków płynących z syntezatorów ery retro wraz z nowocześniejszym zacięciem, a także ze szczyptą energii metalowej.

FAVORIT89 2017 rok przyniósł mu grę support'u przed samym Perturbatorem. Singiel stworzony przez niego, noszący tytuł: "Years" pokazał się na słynnym kanale, o nazwie: New Retro Wave. Również w 2017 roku, w grudniu ukazał się album debiutancki FAVORIT89, pod tytułem: "The Beginning". Wydano go na aż dwóch nośnikach: magnetofonowa kaseta oraz ilustrowany digipack.

Jeremiah Kane grający Synthwave Polska, pochodzący z Poznania. Jego projekt retrowave/synthwave łączy w sobie wszystko, co wiąże się z osiemdziesiątymi latami oraz z klimatem retro. Piękne kobiety, szybkie samochody, twardzi kolesie, którzy rzucają one-linerami w świecie retrofuturystycznym. Własnie w taki sposób można opisać muzykę artysty. Jakiś czas temu miejsce miała premiera debiutanckiej Ep-ki, pod tytułem: "NEOANGELES".

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 3-go lutego 2018 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Liverpool, który znajduje się przy ulicy Świdnickiej 37. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl