Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Red Hot Chili Peppers- koncert

Red Hot Chili Peppers- koncert
 
Będzie można usłyszeć również najbardziej znane kawałki rockowo-funkowe grupy z całych 30 lat działalności.
gdzie?Stadion Cracovia
Kałuży 1, 30-111 Kraków
kiedy?25 lipca 2017 od 17:00
za ile?299 zł

Red Hot Chili Peppers już 25 lipca 2017 roku Kraków, Stadion Cracovii! Zapraszamy na pełen wrażeń koncert Red Hot Chili Peppers, który jest częścią trasy koncertowej po całym świecie, która promuje nową, jedenastą już studyjną płytę zespołu pod tytułem "The Getaway". Będzie można usłyszeć również najbardziej znane kawałki rockowo-funkowe grupy z całych 30 lat działalności. Najnowszą płytę zespołu wydał "Warner Bros", natomiast producentami płyty są: Danger Mouse wraz z Nigelem Godrichem. To już 11 album "Papryczek", w wersji studyjnej.

Red Hot Chili Peppers to jedna z najbardziej znanych i spektakularnych i popularnych zespołów na świecie, jeśli chodzi o muzykę rockową. Wokalistą zespołu jest Anthony Kiedis, basistą Flea, perkusistą Chad Smith, a gitarzystą Josh Klinghoffer. W takim składzie udało im się sprzedać ponad 60 milionów płyt, a w tym również 5 albumów multi-platynowych. Razem zdobyli także aż 6 statuetek "Grammy" w kategoriach: Najlepszy Album Rock za album "Stadium Arcadium", kolejno statuetka za Najlepsze Wokalne Wykonanie Rock przez Duet lub Grupę- Dani California, za Najlepszą Piosenka Rock- tj. "Scar Tissue" i Najlepsze Wykonanie Hard Rock za "Give It Away".

Wiosną 2012 roku, Red Hot Chili Peppers zostali wprowadzeni do elitarnego muzeum rock and rolla i rocka oraz hall of fame honorującego artystów rockowych- Rock and Roll Hall of Fame.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy już 25 lipca do Krakowa! Cena biletu 299zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl