Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Recital Wojtka Gęsickiego "Życiem się ciesz"

Recital Wojtka Gęsickiego "Życiem się ciesz"
 
W programie znajdują się elementy liryczne, jak również kabaretowe i humorystyczne.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?12 maja 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na recital, wyjątkowego artysty - Wojtka Gęsickiego, pod tytułem: "Życiem się ciesz".

Artysta tego programu przez koło godzinę oprowadza i opowiada nam o własnym świecie. W mistrzowski sposób jest skomponowany ten recital, zgodnie ze sprawdzonymi oraz starymi zasadami estradowymi, lub też teatralnymi, dzięki czemu widownia wprost "oddycha" oglądając spektakl. W programie znajdują się elementy liryczne, jak również kabaretowe i humorystyczne. Publika śpiewa wraz z artystą, a dziej się tak za sprawą melodyjności wszystkich prezentowanych piosenek, a także świetny wręcz kontakt jaki panuje między wykonawcą a widzem. Widownia w towarzystwie swojego gospodarza czuje się bezpieczna, traktowana jest z godnością oraz bardzo ciepło. Atmosfera panująca podczas koncertu sprawi, że wszyscy mogą zapomnieć o szarej rzeczywistości, jak również zrelaksować się, spędzając swój czas jak najmilej.

Na ten koncert złożą się autorskie utwory Wojtka Gęsickiego oraz napisane specjalnie dla artysty przez poetów Krzysztofa Cezarego Buszmana i Jacka Goryńskiego, a także przez Jana Kazimierza Siwka - satyryka.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Wojtek Gęsicki to liryk oraz prześmiewca. Ma on wiele dystansu do samego siebie oraz do otaczającego go świata. Już od pierwszych swoich słów na scenie łapie świetny kontakt z widzami i utrzymuje ten stan aż do końca. Ma ciepły, niesamowity głos, którym potrafi zaskarbić sobie całą uwagę publiki i wypełnić nim całą przestrzeń wokół. To twórca licznych imprez oraz festiwali przeznaczonych dla dzieci i dla dorosłych. Znajduje się na scenie profesjonalnej już od ponad dwudziestu pięciu lat.

Koncert odbędzie się już 12 maja 2017 roku, w Zakopanem, dokładniej w Kawiarni Kmicic.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl